Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Nagyon sok rövid de javu...

Nagyon sok rövid de javu érzésem van, ez baj lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon gyakran van deja vu érzésem, de ez ilyen nagyon rövid kb. úgy 1-2mp, de amúgy ha elfeledkezek úgy róla akkor nincs, csak mostanában elég sokat foglalkoztam vele..Ez valami nagy baj lehet?:D Amúgy 14 éves vagyok:)

2013. dec. 4. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Akkor baj. Ha 14 vagy, akkor ennek komoly következményei lehetnek. Nem vicc. Azonnal menj el egy urológushoz.
2013. dec. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Olyan alapból nincs, hogy Déja vu, csak az agy egyik alapvető neurológiai folyamatát, a "reboot-jelenséget" nevezték el ennek ostoba emberek. Ha nálad ez a jelenség megszaporodott az utóbbi időben, az valami neurológiai gondra utal. Go orvos!
2013. dec. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem. Ez néha előfordul.
2013. dec. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

# 1

Te meg egy hülye paraszt vagy, ha poénra veszed egy 14 éves gyerek eü. panaszát.

2013. dec. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

Menj el szemészhez...

A "deja vu" semmilyen formában nem természetfeletti... csupán az egyik szemed pár század másodperccel hamarabb érzékeli a látott tartalmat mint a másik, ezért hiszed azt hogy te már ezt láttad valahol, mert láttad is már egyszer... Lehet hogy $z@rul fogalmaztam meg, de kb ennyi a lényege.

2013. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

# 5 Teljesen jól fogalmaztad meg laikusként. Ennyi a Déja vu, nem több.


Viszont ha túlságosan gyakori, az mindenképpen baj.

2013. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De szerintem ezeket csak beképzelem, mert ezt nem mondanám de ja vu-nak, de ja vu-m kb. úgy hetente szokott leni max 3x vagy 2x..Igazából gondolkoztam rajta, hogy el kéne mennem psziólóguhoz, de mondom ilyennel nem megyek el semmilyen dokihoz, mert ha nem gondolkozok az ilyen dolgokon, akkor csak max sima de ja vu-m van. Amúgy a azt mondták, hogy a szemem az nagyon jó, amikor voltunk a sulival ilyen orvosi vizsgálaton..szóval nemfoglalkozok vele inkább, majd el megy, amúgy szerintem ez valami serdülőkori nyavaja vagy nemtudom.:D
2013. dec. 4. 15:03
 8/15 anonim ***** válasza:
Hülyeség, a deja vu természetes jelenség és pont a kiskamaszoknál fordul elő a leggyakrabban. Semmi okod nincs rá, hogy orvoshoz menj, nem kell ráparázni :D
2013. dec. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Èrtem:) köszönöm a válaszod!:))
2013. dec. 4. 15:54
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem biztos, hogy annyiban kéne hagyni. Lehet valamilyen agyi (neurológiai) probléma, mert folyamatosan ingerületben van az agy. Szerintem érdemes lenne elmenni orvoshoz. Nekem családtagom volt így, mint te, és epilepsziás lett. Neki is így kezdődött, hogy sokszor volt dejavu szerű érzése, aztán egyszer amikor ki volt merülve, jött is a roham. Nem ijesztegetni akarlak, de jobb félni mint megijedni. Egyébként pont ilyen korban szokott kialakulni.
2013. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!