Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónapja együtt vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja együtt vagyunk, mégis inkább visszahoznám az első néhány hetet. Miért?

Figyelt kérdés

nagyon szeretem a barátomat, meg se tudnék lenni nélküle... viszont mostanában sokszor eszembe jut az első néhány randink, amikor még nem is gondoltam volna, hogy bele szeretek... olyan jó volt, mikor először találkoztunk, mikor megpróbált megcsókolni, de én nem hagytam :D mikor még csak ismerkedtünk... mikor megfogta a kezem, zavarban volt és ezért folyton beszélt, én meg aggódtam, hogy ő vajon egy "átlag hétköznapon" is ilyen? :D

az elmúlt napokban ezek olyan sokszor eszembe jutottak, mondtam is neki, és csak mosolygott... valamiért úgy vagyok vele, hogy ha tehetném, visszatekerném az időt, 1-2 dolgot másképp csinálnék, úgy kevesebb zűr lenne a mindennapjainkban... olyan jó lenne!


2013. márc. 18. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:

egyre kevesebb új és spontán dolog történik a kapcsolatotokban és ezt hiányolod.

Régen minden újnak tűnt és emiatt izgalmasabb is volt.

Pedig biztos h van bőven olyan dolog amivel vissza lehetne hozni ezeket az újdonságokat.

2013. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

persze szereted, de nem vagy szerelmes, ez a kettő nem ugyan az ill az újnak van egy varázsa, most már nem az

ezt Neked kell rendezni és tudni mit akarsz, N

2013. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nalam is igy volt, az elso par het olyan jo volt, barcsak ugy maradt volna!

6 honap utan szakitottunk :(

2013. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok szerelmes? de nála jobban még senkit sem szerettem... imádom minden porcikáját, a bőrét, a haját, az érintését, az illatát, a hangját... még a szuszogását is...
2013. márc. 18. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!