Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Párom külföldön dolgozik, egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom külföldön dolgozik, egy hónapban csak néhány napot vagyunk együtt, mi lenne a legpraktikusabb védekezési megoldás?

Figyelt kérdés
Amiatt a 3-4 nap miatt nem szeretnék tablettát szedni, az óvszert nem preferáljuk. A helyi spermicidek (spermaölők) nagyon megbízhatatlanok? Hüvelygyűrű?
2013. szept. 9. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Óvszer vagy az análszex.
2013. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi gyógyszerszünetben Pharmatexet használtunk (kúpot) és megszakítással együtt nem volt gond. Kicsit körülményes, de ha nem akartok gumit és gyógyszert, kibírod (ugyanis valakit csíp) és odafigyeltek, működik.
2013. szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hú, tényleg, elfelejtettem említeni: tradícionális pár vagyunk, tehát egy nő és egy férfi, így az análszexet meghagyjuk a melegebb éghajlatiaknak :-)


Olvastam hüvelygyűrűről, kúpokról, habokról, tamponokról, pesszáriumról, és bizonyára vannak olyan termékek is, amelyekről még nem is hallottam. Ha valakinek értelmes hozzászólása van, azt köszönöm!

2013. szept. 9. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi idősen illene ezekkel tisztában lenned.

Ott van a google,hajrá.


Óvszert nem preferáljuk?? Tehát a pasid nem akar gumit húzni..ez kb ezt jelenti:D

2013. szept. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,

ennyi idősen? Évekig fogamzásgátló tablettával terheltem a szervezetemet, nem volt aktuális a téma, nem foglalkoztam vele. Amikor legutoljára utánanéztem, akkor pl. hüvelygyűrűnek, hüvelykúpnak se híre-se hamva nem volt.

Másrészt pedig tapasztalatokat kérdeztem, az pedig a googlenak nincs.

Harmadrészt pedig arról szól az oldal, hogy kérdezzünk, még ha neked nem is tetszik a kérdés.


Továbbra is várom a hasznos válaszokat, de a többi is megkapja a megfelelő értékelést :-)

2013. szept. 10. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!