Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hisztek a joslasban, hogy...

Ti hisztek a joslasban, hogy valaki megjosolja a jovot?

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Persze. Figyelembe véve a vizsgált rendszer peremfeltételeit, kezdeti feltételeit és az ismert, elfogadott szabályosságokat bizonyos pontossággal képesek vagyunk jövőbeli eseményeket vagy azok jellemzőit meghatározni.
2014. febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Nostredamus, Maják.
2014. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Viszont az ékezetes billentyűk értelmében való hitemet kezdem elveszíteni.
2014. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gyenge lett.
2014. febr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi is lett gyenge?
2014. febr. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, véletlen e, de olyat csináltam ebben a vizsgaidőszakban, hogy felirtam kis fecnikre a számokat, aztán elengedtem a fecniket a markomból az íróasztalam fölött, és azt mondtam, amelyik a legközelebb esik hozzám, annyi lesz az érdemjegyem a következő vizsgán ... hiba nélkül bejött mindegyik :D főleg az volt vicces, amikor egy olyan tárgyra tanultam, ahol kettesért imádkoztam, mert annyira nehéznek éreztem, meg kevésnek a tudásomat...mikor a dobásból kijött a 4-es csak röhögtem rajta, meg legyintettem...aztán tényleg 4-es lett :D még most se tudom, hogy....
2014. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én abban hiszek, hogy én irányítom a sorsomat, de néha jó egy-egy jóslatot meghallgatni, hogy tudjam, azt akarom-e, amit jövendölnek, vagy nem. Ha nem, akkor meg lehet ellene tenni.


Voltam egy hapsinál, aki rádnéz, és pár perc alatt megmondja, hol volt eltörve a csontod, milyen testi-lelki sérüléseket szenvedtél, évre, és hónapra pontosan megmondja, mikor váltak el a szüleid, és még egy csomó más dolgot, úgy, hogy előtte tényleg nem tud rólad semmit. Mikor voltam nála, és már egy csomó tényszerű, és igazolható dolgot elmondott, amiknek egy jelentős részéről csak én tudtam, akkor mondta, hogy ő nem szokott jósolni, de muszáj megosztani, hogy azt látja, hogy 2,5 éven belül meglesz az első, de az is lehet, hogy már a 2. gyerekem is. Mivel ez még akkor volt, amikor egyáltalán nem akartam gyereket, nemhogy olyan rövid időn belül, először bepánikoltam, de aztán egyszerűen csak odafigyeltem a védekezésre, és nem lett 2,5 éven belül sem 1, sem 2 gyerekem.


Lehet, hogy a jóslata nélkül nem figyeltem volna annyira. Lehet, hogy sokszor egy jóslat tényleg az akkor legvalószínűbben bekövetkező jövőképet mutatja, de azáltal, hogy beleláttunk, változtathatunk rajta. Az életem az enyém, és úgy gondolom, hogy mindenképpen az én döntéseim irányítják legnagyobb részben.

2014. febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En voltam mar egy par josnal,azt kell mondjam,hogy mind kokler volt,kiveve 1-et viszont ö is csak a közvetlen jövöt tudta megmondani de azt ugy,hogy amikor meg is törtentek a dologok meg is ijedtem.:-) Azota is rengeteget olvasok a joslasrol,en hiszek a kartyaban viszont tudni kell,hogy a kartya kivetese is csak a közvetlen jövöre lehet ervenyes es inkabb hasznos arra,hogy megmutassa,hogy ha igy vagy ugy folytatod tovabb akkor annak mi lehet a következmenye.Szoval,te alakithatod a sorsodat,ezert lehetseges akar naponta kartyat kidobni hisz a jövö keplekeny,töled függ. En ebben hiszek.
2014. febr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Predator14004 válasza:
Nem nem hiszek benne és ne érts félre nem vagyok olyan nagy valássos gyerek de azt tudom hogy Isten ki jelentette hogy senkinek nem engedi és nem is fogja meg engedni hogy lássa a jövőt
2014. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

>nem vagyok olyan nagy valássos gyerek

>de azt tudom hogy Isten ki jelentette


0/10

2014. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!