Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hisztek a jóslásban. A többi...

Hisztek a jóslásban. A többi lent, engem megdöbbentett. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ősze futottam egy "jósnővel" ő korábban már kb 2éve jósolt a feleségemnek. Azóta a feleségem elhunyt. És mikor találkoztam ezzel a hölgyel, azt mondja hogy a feleségem nem nyugszik, de azon döbbentem meg igazán hogy azt mondta nem lát sírhelyet. És tényleg, mert hamvasztva lett és itthon van. Hisztek ebben vagy nem?
2012. márc. 24. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek. Akkor hinnék, ha következetesen mindig bejönne a jóslatuk.

Az általad leírt eset pedig teljesen logikus, valaki elmesélte neki, hogy otthon tartod a feleséged hamvait. Mivel nálunk ez még szokatlan, valószínűleg bőven pletykálnak róla az emberek. Innentől meg nem olyan nagy ügy a nyakadba esnie az utcán..

2012. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gondolta be paliz hátha te is jársz hozzá és jól lehúz majd.Egyetértek az 1-vel
2012. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

> Hisztek ebben vagy nem?

Nem.

2012. márc. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amikor a feleségednek jósolt, mit mondott?
2012. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát sok mindent nem, hisz akkor már igen csak beteg volt. Csak azt hogy igen záros a határideje, amit persze már mi is sejtettünk.
2012. márc. 24. 10:44
 6/13 anonim ***** válasza:

anyukam 22 eves volt, egy honapos terhes mikor elment egy josnohoz. meg az apa sem tudta, hogy gyereke lesz, egyedul anyam. a josno egybol tudta, hogy anyuakm terhes, de azt mondta neki, hogy habar terhes, nem lesz gyerek. a testverem egy hettel a szules elott meghalt.


nekem ennyi eleg.

2012. márc. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem is mondott még olyat amit nem részleteznék, de jól látta. Ijesztő!
2012. márc. 24. 10:50
 8/13 anonim válasza:
75%
Érdekes, sose olvasni azt az újságban, hogy "Jósnő vitte el a lottó főnyereményt".
2012. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

egyszerű pszichológia.Mindíg lehet olyat mondani amit utólag úgy lehet értelmezni,mintha előre megjósolták volna.

VAn erről kb 5 könyv is, ahol tanulhatod a mondatokat. Az a gond, hogy utólag, ha megtörténik valami,akkor te az agyadban már módosítottad amit mondott,a szavakat ésmég egyértelműbbé teszed.

2012. márc. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én nehezen hiszek az ilyesmiben. Őszintén szólva néha szeretnék. Más kérdés, hogy nem akarnám tudni előre a jövőmet, mert bízom abban, hogy a jövőm csak tőlem függ.


Ennek ellenére, aki képes lehet ilyesmire, szerintem biztos nem arra fogja használni, hogy meglássa a lottó számokat. Nem is tudom, hogy ez hogyan működik, de nem hiszem, hogy valaki mindent képes látni a jövőben. Egyszerűen csak megérez bizonyos dolgokat, adott személy jövőjével kapcsolatban.


A lottó pedig tárgy, pénz. Ezáltal előre nem érezhető.

2012. márc. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!