Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi fog történni velem?

Mi fog történni velem?

Figyelt kérdés
Tegnap majonézzel ettem a sültkrumplit a torma helyett. Ez mit jelent? de csak azért mert elfogyott, de tormával szoktam mindig és nem tom hogy mé fogyott el

2014. márc. 2. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagytatányi tormapusztító járt nálatok. Vigyázz vele, a legfőbb fegyvere a tormadezintegrátor.
2014. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

NAgy szerencse fog érni.

Új szerelem ér el és az üzleti életben is gyökeres változások lesznek.

Egészségi állapotod egyre kiegyensúlyozottabb.

Kedden hatalmas energiamezők fognak neked új lendületet adni.

Ezt most felerősitem milliószorosra energiamágiával.

Hívj fel a műsor után is.

2014. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDDDDD


Második,mikor jelentkezel a TV-ben a tömeg hülyítő állásra,tuti felvennének.

2014. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Józsi bácsi szerelmet vall neked.
2014. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A nagytatányi tormapusztító még nem jelent nagyobb bajt, azért nem árt vele vigyázni, mert szorgosan pusztítja a tormát.

Ha viszont az Ezoterikus Torma Conquistador járt ott, akkor MENEKÜLJ! Azonnal add el a házat, vagy a lakást, mert visszajön, és hatalmas serege van. Az irányítása alatt álló műveleti egységek képesek az azonnali térítésre (neo-ezo-krucifix vallás), ha megtagadod, akkor azonnali keresztre feszítés, vagy máglyahalál. Minden hónapban beszedik a tizedet, és az összes tormát be kell nekik szolgáltatni, még a szomszédokét is, különben a nagy Ezoterikus Torma Conquistador elé visznek, aki ítéletet hoz (gyakran 500 életet kell tormaként leélni). És ha menekülsz, hagyj ott neki egy rekesz friss tormát, akkor tudni fogja, hogy tiszteled és retteged, ilyenkor nem megy utánad.

A saját érdekedben kérlek, vedd ezt komolyan, ez NEM VICC!

2014. márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem így kellett volna kezdeni, hanem: Tegnap azt álmodtam, hogy majonézzel ettem a sültkrumplit ...


... ez mit jelent?

Na, ezeken én is kiakadok.

2014. márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!