Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy néz ki, hogy agglegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy néz ki, hogy agglegény élet az én sorsom, kérdésem, ti hogyan bírjátok ki a társ hiánya okozta depressziót?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 23:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? :P
2012. febr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
22
2012. febr. 9. 23:23
 3/32 anonim ***** válasza:

Nem is gondoltam még arra hogy csajozzak :D

nincs idöm

Megoldás: letöltöd a CoD 2-t és játszol azzal vagy egyéb gépes játékokkal, azok lefoglalnak


Miért nincs senkid? Csúnya vagy vagy mi?

2012. febr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
szerintem egy épp elméjü embernek nem okoz depressziót,hogy nincs csaja
2012. febr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Én akkor vagyok inkább depressziós ha van barátnőm, mivel meg kell felelnem neki. Egyre elterjedtem már a szingli életstílus, szóval ne aggódj, nem ciki és eljön az időd.
2012. febr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Úgy érzem csúnya vagyok és sajnos alacsony, így aztán már jóval kevesebb lánynál van alapból esélyem.


Mondjuk nem is depresszió ez inkább szeretethiány meg sz@r érzés, amikor látok párokat és akkor úgy jól esne megölelni valakit, aki viszont szeret, csak sajnos nekem nem jöttek össze a dolgok eddig, mert nem vagyok valami nagy menő srác, inkább csendes, visszahúzódó, kezdeményezni sem merek, csak neten.

2012. febr. 9. 23:29
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozás, kudarc, próbálkozás, kudarc... az egyetlen igazi kudarc, ha többé nem próbálkozol.
2012. febr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Olvass önbizalom növelő és személyiségfejlesztő könyveket.
2012. febr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
22!?! menj a francba! azt hittem, 44 vagy, hogy ilyet írsz, "agglegény élet az én sorsom" (a net nem a legjobb.. nehéz az első élőtalálkozás. Inkább figyelj az eleven életre, magad körül)
2012. febr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

CoD 2es srác vagyok.

Én kb ugyanígy jellemezném magamat, de engem nem érdekelnek a csajok (fiúk se, ne legyen félreértés :D ). Egy büdös kocka vagyok, egésznap a gépet nyomom, ez az életem.

Velem is megesett ez hogy látok szerelmes párokat és én is szivesen ott lennék a helyükben, de amúgy meg volt már egyszer csajom, de annyi elég is volt. Mindig az volt a baja hogy nem olyan vagyok amilyen akarja hogy legyek. Van amelyik csaj nagyon fel tud idegesíteni !

Nekem több bajom volt ha volt csajom mint amikor nincs.

2012. febr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!