Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A sors idővel tényleg vissza...

A sors idővel tényleg vissza üt arra aki bántott valakit?

Figyelt kérdés
/Átkozódás nélkül/ Tudnátok erre esetleg példát mondani?

2012. júl. 10. 00:10
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
92%
Én, ha kinevetek valakit utána általában megbotlom vagy elesek :D de ezen kívül is, szerintem igen.
2012. júl. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
A karma törvénye szerint minden cselekedetünk egy annak megfelelő következménnyel jár, illetve minden, ami történik a világban, az maga egy következmény, vagyis valamilyen oknak az okozata. A karma tágabb értelemben cselekedet, tett, mű. Minden tényezőre vonatkozik, ami a világban történik, és következménnyel jár
2012. júl. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
nem kell hinni mindenben... bear grylls és chuck norris a két isten, azok döntik el mi történik: ha éhezel, bear eszik... ha fáj vmid, akkor chuck megbökött fészen...
2012. júl. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, visszaüt. Teljesen függetlenül attól, hogy hiszünk e valamiben, vagy nem, a "pozitívra-törekvő" típusú világunkban minden az egyensúlyra törekszik. Tehát ha "elütöd a mérleget", akkor az valamilyen formában ellensúlyozni fogja magát - de ez sokféleképpen megnyilvánulhat. Az is egy formája, hogy a "sors visszaüt rád", de az túl direkt. Annál bonyolultabbak a dolgok. De ezen nem is kell olyan sokat tűnődni, ez egyértelmű tétele minden tudománynak, fizika, kémia.. stb...
2012. júl. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez a dolog nagyon egyszerű. Rossz dolgok mindenkivel történnek, akár csak egy kicsi kellemetlenség, akár egy igazi tragédia. Ezek a dolgok akkor is megtörténnek, ha te nem tettél semmi rosszat, nem bántottál senkit.

Biztos jó valami természetfeletti igazságszolgáltatásban hinni, de ha körbenézel, akár a saját környezetedben is láthatsz embereket, akikről mindenki tudja, hogy nagyon megérdemelnének már valamit a "sorstól", mégis teljesen rendben van az életük.

Vagy akár magadból is kiindulhatsz, ha tudod, hogy nem tettél semmit, ami miatt azt érdemelnéd, amit kapsz. Tehát szerintem minden véletlen (persze a dolgok irányítható részéért te magad felelsz), és amikor egybeesik a rossz cselekedeted valami kellemetlenséggel, akkor nagy a kísértés, hogy azt hidd, hogy a sors tesz épp rendet. Ez fokozottan igaz, ha alapból nyitott vagy az ilyen elképzelésekre.

2012. júl. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Vagyis Logikai folyamat.

Szemet szemér forgatókönyv.

2012. júl. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
10%

Nem, a sors nem üt vissza.

Viszont minden bűnért büntetés jár.

Hogy lehet elkerülni a büntetést?

Ha hiszel Jézusban, aki elszenvedte helyetted a büntetést.

Ezért a keresztény embernek nem kell félnie a sorstól, a karmától.

2012. júl. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nagyon tettszik Bulgakova válasza.Lefedi az egész kérdést.Pont ugyan így vélekedem én is.
2012. júl. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nagyon megbántott ok nélkül a főnőknőm, sírtam egész délelőtt, másnap ő hívott fel sírva és panaszolta el, hogy az ő főnöke hogyan beszélt vele.


Volt egy kolléganőm, aki mindenkit átkozott, nagyon sok baj érte ezután.

2012. júl. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%
Nem üt vissza. Ahogy az se üt vissza, hogyha jót cselekedsz, karma törvénye nem létezik, vagyis nem azt jelenti, ahogy a köztudatban szerepel. A karmát azért találták ki, hogy megfélemlítések az embereket, és hogy jót cselekedjenek. Tehát földi életben nem üt vissza, viszont pl. ha meggyilkoltál vkit vagy ilyesmi akkor a túlvilágon büntetésben lesz részed viszont ott se a pokol, mivel az is kitaláció.
2012. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!