Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jósolna valaki aki tud ingyen...

Jósolna valaki aki tud ingyen itt a gepen nekem?

Figyelt kérdés
Hulye valaszokat nem kernek koszonom.

2014. ápr. 5. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A választási eredményekre vagy kíváncsi?
2014. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

legszerencsétlenebb ember vagy a környéken.soha nem tudtad megérteni, hogy a sors miért szúr ki vele.szüleid nem jó viszonyban éltek egymással, ez kihatott az iskolai viselkedésedre, és teljesítményedre.nem nagyon voltak barátaid, akivel szóba is álltál, sokszor kinevetett, főleg a hátad mögött.egyedül érzed magad ebben a világban, nem tudod mi a célod.reménykedsz, de az nem vezet sehova.néha elgondolkodtál, hogy lehet nem is a másik nemhez vonzódsz, hanem a sajátodhoz, és néztél ilyen képeket meg videókat is.

nem találod a helyed, nincs elég pénzed.azt hiszed hogy ezért vagy sikertelen az életben, és igazad van, neked a hátralévő életre is csak ezt a szerencsétlenséghalmazt tartogatja az élet.


nem tudom ennyi elég-e?

egyelőre csak ennyit láttam rólad.

2014. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

"Hulye valaszokat nem kernek koszonom."


Akkor ne tegyél fel hülye kérdéseket. Köszönöm.

2014. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szervusz ingyen nem tudok jósolni sajnos szerinted a kólát ingyen osztogatják? a szilvásbukta ingyenes? akkor miért hiszed azt, hogy a jóslásért nem köll fizetni? nekem is meg kell élnem alamiből barátom mióta Orbán a viktor miniszterelnök lett azóta semmi sem ingyenes fizess 10 000 Ft-ot és én cserébe jósolok neked

Üdv: egy hivatásos jóstehetség Figyelem! cégünk nem vállal felelősséget az esetleges nem bekövetkező jóslatokért és nem vagyunk kötelesek a befizetett összeg visszafizetésére tisztelettel a maja jóslat.

2014. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdező tini. Szerelmi vagy családi problémái vannak. Ha nincsenek, majd lesznek a közeljövőben.

Az iskolában nem túlzottan jeleskedik. A nyelvtan nem az erőssége, és a reál tantárgyak sem.

Érzelmes és bizonytalan önmagában.

2014. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fiú sose fog szeretni neaggódj van barátnője és szeretik egymást. Igen a szüleid tovább fognak cs.eszegetni pláne ha megbuksz 3 tantárgyból. Nem, a múltkori pasi nem volt nemi beteg nyugi.



Ja és holnap meg fogsz halni, ha utcára mész. Óvakodj a kamionoktól!!


Ha érdekel mi történik veled ha otthon maradsz mert megfogadod a tanácsomat, kérlek hívd fel a titkárnőmet, egyeztessetek időpontot, az árakat a honlapomon megnézheted, köszi....

:DDD

2014. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!