Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kb fél éve furcsa érzéseim...

Hercz-Zsó Masszázs kérdése:

Kb fél éve furcsa érzéseim vannak. Mikor el kezdek valakivel beszélgetni meglátom a jövőjét. Egyre sűrűbben pedig megálmodom a dolgokat. Kezdek félni magamtól :- (. Kihez forduljak? Mit tegyek? Ki tud ebben Nekem segíteni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne mesélj be magadnak mindent. Ne foglalkozz mással, csak magaddal. Hidd el, jobblessz.
2014. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az, akiknek meglátod a jövőjét, azok szerited általában be is következnek?

sajnos nekem nicnsnek ilyen képességeim, de azt javaslom hogy tanuld meg uralni az erődet...


Ja igen, és az álmaid is általában mások jövőjéről szól, vagy másról is? és. .ezek is általában valóra válnak?

2014. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mégis mitől félsz? Örülj neki és figyeld magad! Ha nyitott maradsz, és jól kezeled, egyre többet fogsz tudni.
2014. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a baj, hogy nem mesélem magamnak be.A másik baj, hogy igen megtörténik, de nem beszélem előre meg Velük. Engem meg hibáztatnak, hogy miért nem szóltam előre.:-(
2014. máj. 19. 08:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Én örülnék egy ilyen képességnek... Vannak mások is, akik képesek ilyenre, próbálj azokkal beszélni!

Különben most felizgattál, meg tudod mondani a jövőmet? (nem viccből kérdezem) Csak a halálom idejét hagyd ki :)

2014. máj. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kevesebbet használj drogokat
2014. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
te meg ne legyel ilyen paraszt
2016. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!