Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti álmodtátok már meg a jövőt...

Ti álmodtátok már meg a jövőt vagy megéreztetek valamit előre?

Figyelt kérdés
Én édesapám halálát is megéreztem a halála előtti este,múltkor egy sors döntő álmot láttam és pont ugyanúgy történt a valóságban is.

2014. júl. 25. 08:01
1 2
 11/18 anonim válasza:
Velem úgy szokott, hogy valami történik, észreveszem, hogy mintha már megtörtént volna, tudom hogy folytatódik és úgy folytatódik tényleg. Ezek ilyen rövid dolgok általában, fél-egy percesek, de nagyon durva.
2014. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Számtalanszor volt már ilyen velem de nem másnap hanaem hetek hónapok mulva következik be...... Rengeteg embert állmodttam már meg úgy hogy nem is láttam őket soha életemben és utána egyszer csak megkérdezi a megállűóban hogy mennyi az idő... Kicsit ilyesztőnek tartom...
2014. júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Nekem ez (sajnos vagy nem :D ) napi szinten előfordul, mindig megálmodom mi fog velem történni, vagy közvetlen a megtörténés előtt megérzem, és meg tudom akadályozni.
2014. júl. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 csingilingg84 válasza:
Velem sokszor van ilyen, de kicsit másképpen, mint az előttem íróknál. Én nem szoktam emlékezni azokra a dolgokra, amiket "megálmodom". Csak azután van deja vu-m, miután megtörtént. Abban is különbözöm az itt leírtaktól, hogy eddig eléggé pozitív élményeim vannak, vagy pedig olyanok, amikre nem is számítottam (pl. mikor válságos helyzetben érzem magam, és egy jó döntéssel, sikerül kimásznom belőle). Ezekkel a dolgokkal pozitív visszajelzéseket kapok arról, hogy az életem a megfelelő irányba halad. Legalábbis én így gondolom. ;)
2014. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Igen, velem is hasonló eset történt, mint veled.Mielőtt dédnagypapám, akit nagyon szerettem és közel állt hozzám, meghalt, körülbelül 2-3 hétig minden éjjel azt álmodtam, hogy láttam meghalni. Mikor ez ténylegesen bekövetkezett ezek az álmok megszűntek, és azóta sem álmodtam vele.
2014. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
liberalista szivárványuszik?
2014. júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nekem csak olyan szokott lenni h napkozben hirtelen beugrik h ezt a kepet mar lattam vlhol
2014. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én látom a jövőt.Létezik ilyen.Csak úgy kaptam, ennyi.
2014. aug. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!