Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki megbízható jós nőt tud...

Kerubin kérdése:

Valaki megbízható jós nőt tud ajánlani?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 15:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%

Az Át Vág Lak nevű.

Azt kapod tőle, amit igér.

Nomen est Omen. (A név Végzet)

2014. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 nagylzs ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. De lehet hogy találsz olyat aki elhiszi hogy tud.
2014. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Neked bármelyik megteszi.
2014. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Tom Benko ***** válasza:
Nincs ilyen. A jóslás hazugság és csalás.
2014. aug. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
Igen, én vagyok az itt írásban tudok jósolni, egy kérdés 100 ezer akciósan.
2014. aug. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
Nem lehet megjósolni semmit sem, következtetni lehet például. Van aki számmisztikát hirdet mint "jóslást", csak az csaló, és valószínű nem is hozzáértő. Önismeretre jó, úgy, mint az asztrológia. A konstellációk nem eleve elrendelten, megjósolnak valamit, hanem helyzeteket jeleznek, hogy mit érdemes jobban és kevésbé tenni. Ezek megbízható módszerek, de a jövőt nem tudják, és nem is akarják megmondani. Ne menj jósnőhöz, inkább tanulj számmisztikát, vagy kérdezz egy asztrológust, pl. Kalo Jenőt vagy Mireisz Lászlót, ők ismertebb szakemberek.
2014. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Tom Benko ***** válasza:
@6: Önismeretre sem jó. Mondjuk eleve onnan kezdődik a dolog, hogy valamivel bizonyítani kellene, amit a számmisztika és az asztrológia, sőt, a többi hazugság sem tett meg, immár több ezer éve.
2014. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:

Nem tudom, hogy ki és mikor találta ki ezeket a "technikákat" de hogy működnek, és használhatók az biztos. Az asztrológiához nem értek, de megtanultam a számmisztika egy módszerét, amit pl. pszichológusok is használnak, (Lynn Buess-féle numerológia) bár abból is csak néhány technikát, ezek működnek, kipróbáltam. Semmi varázslat nincs benne.

Amit lehet, azt kipróbálom, csak úgy hiszem el valamiről, hogy működik-e vagy nem. Sajnos az a baj, hogy pl. a nálunk fellelhető számmisztikai szakirodalom 3/4 része megtévesztő, ellentmondásos, és drága, az asztrológiát meg összekeverik a hirdetőújságos "horoszkóppal", holott nem is horoszkóp, ami ott van..

Eddig nem láttam még egyértelmű cáfolatot egyikre sem, viszont annál több baromságot mind bizonyításra, de cáfolatra is. Csak azt mondom, amit gyakorlatból ismerek. Miből állítod, hogy hazugság?

2014. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Tom Benko ***** válasza:

Miből állítod, hogy igaz? Milyen mérési erdmények vannak, statisztikák? Arról még az életben nem hallottam, hogy a numerológiát bárki kiomoly ember használná. De eleve, hétmilliárd különböző embert nem szűkös kicsit besorolni 9 csoportba? Vagy 12-be?

Egyébiránt a hazugság hozzáállásom innen ered: Ami nem igaz, azt nem lehet igazolni. Tehát amíg nem tudod igazolni, addig nyugodt lélekkel tekinthetem hamisnak. Hamis hipotézisekre épülő tevékenység, különösen ha a tevékenységet igénybe vevő felet ennek ellenkezőjéről igyekszünk meggyőzni, hazugság.

2014. aug. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
Nem lehet találni olyat aki tudja,hogy meg fog történni és azt el mondja.
2014. aug. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!