Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki megbízható jós nőt tud...

Kerubin kérdése:

Valaki megbízható jós nőt tud ajánlani?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 15:04
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
Azt a fajta fordítást mondják a legjobbnak a szakértők, tehát akkor az tényleg hitelesnek mondható. Egyetlen egy probléma van csak a Biblia-fordításokkal, az, hogy az összes értékét veszti azzal, hogy lefordították. A végén is ott szerepel, hogy nem változtathat, nem vehet el, vagy nem tehet hozzá senki semmit. A másik nyelvre fordítás már megváltoztatásnak minősül. Ez a szakértők véleménye. Az én véleményem meg az, hogyha mindenben isten lakozik, ha minden az ő teremtménye, akkor az emberi tudás is az ő "teremtménye", tehát szerintem az, hogy "neki valami utálatos" gyanúsan beletoldás. Miért lenne pl. az agykontroll utálatos, mikor az az ember hasznára válik? Istent nem sért, meg nem is "helyettesít", nem is vallás, nem is idéz "ördögöt" meg egyéb hasonlókat. A "csillagokból olvasás" meg szintén. Hol van az leírva, hogy miként sérti ez az isteni rendet? Szerintem ezek beletoldások. A csillagok megfigyeléséből tapasztalati úton kialakult tudomány az asztrológia, nagyjából úgy, mint a gyógynövényhasználat. Egyik sem tagadja, vagy sérti, vagy kérdőjelezi meg a teremtőt. Akkor miért lenne utálatos?
2014. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
en erre csak azt tudom mondani hogy mindenki sajat maga donti el miben vagy kiben hisz? ez a szabad akarat
2014. aug. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
mindenki o maga kell szamot adjon leirom az ide tartozo igereszt a mely ember pedig az igezokhoz es jovendomondokhoz fordul arra kiontom es kiirtom azt az o nepe kozul 3 moz 2o 6 es 7 resz szenteljetek meg azert magatokat es szentek legyetek mert en az Ur vagyok a ti Istenetek de erre figyelmeztetes sok helyen van a bibliaba nem ez az egyeduli a masik temarol 5 mozes 4 es 19 vers se szemeidet fel ne emeld az egre hogy meglasd a napot a holdat esa csillagokat az egnek minden sereget hogy meg ne tevelyedjel es le ne borulj azok elott es ne tiszteljed azokat a melyeket az Ur a te Istened minden neppel kozlott az egesz eg alatt itt a ne tiszteljed szon van a lenyeg Isten parancsolatai mindenki szamara kotelezoek szamonfogja kerni mindenkitol amit parancsolt
2014. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
elnezest kerek egy szo kimaradt kiontom haragom
2014. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!