Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan tudnám továbbfejleszten...

Hogyan tudnám továbbfejleszteni ezt a kepessegemet?

Figyelt kérdés

Már régebbóta látok előre dolgokat, megálmodom hogy mi fog törtenni, és vannak megérzéseim (akár emberekkel, akár másféle dolgokkal kapcsolatban) amik legtöbbször be is jönnek. Szeretném továbbfejleszteni ezt a képességet, hogyan tudnám? Segítenétek?

13/L


2014. aug. 7. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
el kell ,hogy szomorítsalak, ez a képesség pont nem fejleszthető, maximum tökéletesíthető, a kettő között annyi a különbség,hogy nem fogsz jósolni embereknek, maximum egy rövid intervallumon belül lesznek megérzéseid és azok általában a rossz dolgokat sejtetik előre.
2014. aug. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Az adott pillanatban szokott beütni neked a dolog, hogy ezt te egyszer mar atelted?

Mert velem ilyen szokott lenni, hogy mintha megalmodnam hogy dolgozatomra 1-est kaptam, meg mi tortent korulottem. Amikor meg suliban a tanar a kezembe adta a dolgozatot, akkor minden beugrott, es elore meg tudtam mondani, a padtarsamnak hanyasa lessz, mert ugy ereztem, ujra jatszodik ez a pillanat a valosagban.

2014. aug. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyessel értek egyet. Ez csak tökéletesíthető.

Annyit fűznék hozzá, hogy ez is, mint minden mentális képesség, koncentrációt igényel, és egy bizonyos érzelemhez kötött. Ha eléggé tudsz koncentrálni, és tudod, hogy milyen érzelem indítja el a megérzéseid, akkor akár távolabbra is képes lehetsz látni. Az idő csak a mi szemszögünkből folytonos. Van egy olyan elmélet a kvantuumfizikában, miszerint a téridő nem létezik, csupán a tér, ami egyetlen pillanatnyi időben létezik. Ez a mátrix tükröződik le az általunk érzékelt tér-időbe. A jóslás-jövőbe látás-megérzés képességek abból fakadhatnak, hogy az adott ember érzékelése kvantuumszinten elcsúszik a megszokottól. Ha ezt az elcsúszást befolyásolni tudnánk, akkor akármikor láthatnánk a múltat, ls a jövőt is.

2014. aug. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ad nekem az uzsi pénzed és a szilvásbuktádat, akkor meg mondom hogyan tudod továbbfejleszteni a képességedet.

9/D

2014. aug. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlenül indigógyerek???4!??
2014. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 oODrea válasza:
..hát, szerintem üssél ki sok KK-t. Lassan elnyomkodod őket és akkor már M-es is lesz a skilled, aztán meg sok-sok lélekkő és meg is lesz. :)
2014. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Látod a jövőt.Én is.De még nem próbáltam továbbfejleszteni.Ez ritka dolog?
2014. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!