Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Akik jártak már kártyajósnál!...

Akik jártak már kártyajósnál! Bevált nektek, amit mondott?

Figyelt kérdés

Mert én kb. egy hónapja jártam, és azt jósolta, hogy a hónapban végre találok magamnak valakit, és elég ideges vagyok emiatt...de nem is ez a lényeg, a tapasztalatokat szeretném hallani, menyire jött be /nem jött be nektek az, amit mondott. Illetve hogy a múltatokról mit tudott mondani, és abból mi jött /nem jött be. Minél több válasz, annál jobb :) Köszi előre is!


(ui.: légyszi az ilyenek, hogy "hát én még neeeem, de szerintem hülyeség/tök jó", az ilyenek kíméljenek! Köszi :D)


2010. jan. 15. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer és azóta sem vetett nekem kártyát senki, egy barátnőm jósolt nekem. Évekkel ezelőtt a kocsimban és már el is feletettem, de idővel nagyon kezdtek a dolgok hasonlítani arra amit évekkel ezelőtt mondott nekem. Szinte mindenre emlékszem mit is jósolt nekem: -Lesz egy ember akit a barátomnak hiszek de ő az én ellenségem lesz. Nagyon le fog húzni ha nem figyelek oda. Rendőrségi ügyem is lesz belőle, de ez meg fog oldódni. Olyan ember lesz a segítségemre, akire én nem is számítok. Elveszítek szinte mindent amiért eddig dolgoztam.- Most épp a rendőrségre járok és elvisz a bank tőlem mindent:( Ha nem jósol nekem biztató jövőt is a lány már lehet a vonat előtt lennék! - Meglesz nekem ebben az életben minden ami kell. Nagy szerelmem lesz nekem a nejem, bár az ő részéről is szerelem lesz csak kisebb, inkább barátság. Lesz házam, kocsim, két szép gyermekem. Lesznek vitáink, de nem hagyjuk el egymást. 30 éves leszek, vagy a hölgy lesz 30 mikor összekerülünk.- Kilátásba tett egy külföldi munkát is, de az nem fog összejönni. Szinte le is tettem már róla. Hogy ne rántsanak le arra figyeljek hogy ne vállaljak el minden munkát és figyeljek arra, hogy milyen papírokat is írok majd alá.

Fele már bejött:( Kiváncsian várom a folytatást:)

Jósolt magának is! Emlékszem rá de nem mondom el neki, csak keresztbeteszem a kezem és figyelem az ő életét is:)))

2010. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hű, ez tényleg érdekes :)

Jöhet ám még válasz! :D

2010. jan. 15. 22:55
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kártyajósnál nem voltam, pénzt nem akartam kidobni, de középsuliban volt egy oszt.társam aki jósolt nekünk. Nekem megjósolta, hogy jön egy nagy szerelem... két és fél éve vagyok együtt a párommal :) Egy másik osztálytársamnak 3 nappal a szakítás előtt jósolta meg, hogy a barátnője megcsalja és dobni fogja... sajnos így lett.

Egy évvel később egy ismerősöm, aki szeret kártyából olvasni, figyelmeztetett, hogy vigyázzak, mert valaki irigyen figyeli a szerelmi életem. Nemsokkal később kaptam az infót, hogy a párom egyik lányismerőse teljesen be van indulva rá... szerencsére az ügy még aznap lezárult. Szóval vannak érdekes dolgok :)

2010. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a munkahelyen volt valami ünnepség ahová hívtak egy kártyajóst de szinte majdnem mindenkinek uazt mondta és semmi nem jött be senkinek.Az egész hülyeség akárki ülhetne a pakli előtt amikor játszadozik vele csak valakinél eltalálja valakinél nem.
2010. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Bizony vannak érdekes dolgok :)

Köszönöm mindkét válaszolónak!

(Természetesen még mindig jöhetnek vélemények! :D)


Egyébként én szilveszterkor a szállodában jósoltattam magamnak egy meghívott jósnővel, lehet ő is mindenkinek ugyanazt mondta? :S

2010. jan. 15. 23:18
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

én nem voltam, mert nem hiszek benne, viszont nővérem volt, és kérdezett felőlem is. Amit a jósnő mondott, abból semmi nem jött be.

Nekem tavaly augusztusra ígérte a nagy őt, aki azóta sem érkezett meg... Lehet eltévedt félúton.

2010. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

22.50 vagyok!

A lány aki nekem jósolt már nem csinál ilyent, mert több embernek is 100%-ban megmondta a jövőjét. Megunta, hogy ezért keresik:(

Azt mondja mindenki csináljon azt amit akar és jónak lát! Ezért van a szabad akaratunk!

2010. jan. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyám betelefonált a zsidóTV telejósdájába próbaként ahol azt jósolták neki h H1N1et kap az egész család decemberbe. egyedül én voltam beteg, de nekem se H1N1 volt csak megfázás, ami 1 napig tartott.


Anyám gyomorproblémái félig-meddig bejöttek és azt jósolta még hogy május-június környékén pénzt kapunk. Hát kíváncsi leszek. :)

2010. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
68%
a telejósdás müsorok kész röhej :) jót mulatok a nagy csodajövendőmondókon :D sablonszövegek,semmi konkrét!
2010. jan. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
87%

Általánosságokban beszélve nem nehéz jósolni. A közeljövőben pénz áll a házhoz (persze, fizetés), valami betegség lappang benned (télen ez nem csoda), úton van a nagy szerelem (előbb-utóbb úgyis jön valaki, és ha már annyira várod, aránytalanul felnagyítod őt), valamilyen baleset érhet (kit nem?), irigyed akadhat az ismerősök közt (mivel ismeretlenül nehéz is lenne, és amúgy is irigy nép vagyunk).

Időnként meg semmi nem jön be, vagy éppen pont ráhibázik valamire, de ez utóbbi velünk is előfordulhat.

2010. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!