Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Lenormand kisasszony megidézése?

Lenormand kisasszony megidézése?

Figyelt kérdés

Anne Marie Lenormand a XVIII-XIX. század leghíresebb kártyavetője volt. 1772. május 27-én született Aleconban. Kiváló nevelésben részesült, nyelveket beszélő, művészetekhez értő hölgy volt. Már tizenéves korában felhívta magára a kártyajóslataival kortársai figyelmét. A kor leghíresebb, legtekintélyesebb személyiségei jósoltattak vele. Híres volt arról, hogy jóslataiban nem hallgatta el a rosszat és a leghatalmasabbaknak is megmondta, ha a kártya esetleg szerencsétlen jövőt mutatott. 1790-ben megjósolta a francia forradalom vezetőinek kivégzését. ezért a forradalom jóléti bizottsága elfogatta és börtönbe vetette. Lenormand-t ez nem érte váratlanul, mert a kártyái előre megmondták neki, mint ahogy azt is, hogy rövidesen ki fog szabadulni.

A forradalom után Napóleon és Josephine császárnő udvari jósa volt. Napóleon a legtöbb csatája, fontos döntése előtt jósoltatott magának. 1809-ben miután megjósolta Napóleon bukását, kegyvesztett lett. Száműzték Párizsból és csak Napóleon halála után térhetett oda vissza.

Az ünnepelt jósnő 1843-ban 71 éves korában Párizsban halt meg. Jóslási módszereit saját kezűleg írt könyvben ismertette meg a közönséggel.



2014. okt. 3. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Eddig még nem hallottam erről a hölgyről, köszi, hogy röviden összefoglaltad az életpályáját. Viszont nem világos, hogy mi maga a kérdés.
2014. okt. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ling-ce ***** válasza:

Ha jól sejtem meg akarod idézni, hogy neked is jósoljon.

Én azt tanácsolom neked, hogy ne tedd. Jobb a halottakat békében hagyni. Szerintem ő is szeretne békében nyugodni. Őszinte leszek, én nem hiszek a jóslásban, sem abban, hogy a jövő meg van írva előre. Ne haragudj, nem akarlak kioktatni, csupán megóvni egy olyan veszélytől, amit a spiritizmus jelent.

2014. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ha sikerül megidézni, kérlek írd meg ide, hogy csináltad. Van pár ember, akiknek a szellemével én is szívesen elcsevegnék :D
2014. okt. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem is érdemes próbálkozni vele!

Élő személy lelke nem idézhető és az AsztroShow szereplői közül biztosan van, aki reinkarnációjának tartja magát!

2014. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!