Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Vándorsólyom kisasszony...

A Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei könyvből vagy a folytatásából ki volt a kedvenc szereplőtök és miért?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bár még csak az első részt sikerült elolvasnom, nekem a kedvenc szereplőm Millard, mivel nagyon tetszett az okossága, a bátorsága, felvilágosultsága, hősiessége. A másik kedvencem Wyn, nagyon tetszett, hogy tudja, hogy mire képes, és furfangosan, okosan használta az erejét, feltalálta magát.

Nagyon szeretem Emmát is, mivel nagyon szép, ahogy Jacobhoz ragaszkodik és szereti. (egy kicsit sajnáltam is a kapcsolatuk végét Jake nagyapjával)

ó, és ki nem hagyhatom Portman nagyapát, ő a best. Nagyon tetszett az egész lénye, bár jobb lett volna, ha nyiltabban beszél az unokájának a különlegesekről.

2014. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem Millard volt a kedvencem de a többieket is akiket leírtál nagyon szerettem :) Én már nagyon várom a 3. részt
2015. jan. 9. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jacob, Emma és Millard a fav., de igazából mindenkit nagyon kedvelek:)Őket igazából nem tudom megmondani, hogy miért jobban, Emmát talán a bátorságáért, eltökéltségéért:)
2017. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!