Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az ezotériások szerint milyen...

Spilerke kérdése:

Az ezotériások szerint milyen lesz a jövő 100 év múlva?

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 22:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó lesz. Nem kell dolgozni, mert bevonzunk mindent, telepátiával kommunikálunk, reikisek gyógyítanak, asztrál térben tudunk találkozni ismerőseinkkel, fényt eszünk stb.
2014. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Neked car
2014. dec. 31. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
...és ilyeneket kell eltartania a társadalmunknak, mint a 2-es...
2014. dec. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kinek?

Gondolj a chamtrailre, a HAARPra!

A legjobb esetben a Természet megkapja a maga jussát, a legnagyobb ellensége -az ember!- nélkül.

2014. dec. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én, ahogy most látom a jövőben az emberiség értelmileg visszafejlődik mindenki a horoszkóp szerint fog párt választani a babonák fogják meghatározni az ember életét a NASA az ufohívők kezére kerül értelmes ember hiányában olyan döntéseket fognak majd hozni, ami az asztronauták életébe kerül. A tévében látástól vakulásig az EZO TV fog menni. Az iskolákban ezotérikus dolgokat fognak tanítani. Albert Einstein egy tagadó szkeptikus lesz, a szkepticizmus bűncselekménynek fog számítani, ami börtönbüntetést von maga után. Mindenki egy, vagy több istent fog imádni. A légtérben minden egyes repülő tárgy, ami nem ismert földönkívüli űrhajó lesz. Az anyák gyermekeiket abban a hitben fogják nevelni, hogy azok valamelyike egy újjászületett rokonuk, vagy maga Kolumbusz Kristóf. Az skizofréneket sorra kiengedik majd, arra hivatkozva, hogy ők nem betegek, hanem démoni-megszállottak. A munkaügyi központban olyan állások lesznek, mint mondjuk a szelleműzés démonűzés csakra-tisztító stb.
2014. dec. 31. 09:57
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
# 3 Vagy inkább én tartom el a társadalmat és az ilyenekt mint te is :-P
2014. dec. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6-os Te magadat se tudod eltartani, nemhogy a társadalmat az eddigi válaszaidból ez terült ki. ;)
2014. dec. 31. 10:10
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

7-es mert abból az egy válaszból ezt szűrted le !? :D


amilyen a kérdés, koma olyan a válasz is!


A szkeptikusoknak is sokeszük van, ha ijen kérdéseket tesznekfel

2014. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8-as Olykor egy válasz is elég, de nemcsak abból az utóbbi válaszaidból is nem vagyok egy rendszeres tag (legalábbis eddig csak néhanapján néztem fel), de mióta két-három napja fent vagyok láttalak már egy pár kérdésnél ott sem voltál a topon. Nem arról van szó, hogy figyelnélek, de azért én is olvasok ezt azt. Ne hidd, hogy teljesen névtelen vagy, mert nincs kiírva a neved.
2014. dec. 31. 17:39
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyébként nem kötelező válaszolni sehol nincs elő írva, hogy neked erre a kérdésre válaszolni kéne. Ez nem valami követelmény nyugodtan csinálhatod a fesztivált engem ez hidegen hagy szkeptikusok ide vagy oda ezzel is csak magadról állítasz ki bizonyítványt.
2014. dec. 31. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!