Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ezoterikusok, akik hisztek a...

Ezoterikusok, akik hisztek a jóslásban. Szerintetek ha ez működne, megérné a lottózóknak? Miért hisztek benne ennek ellenére is?

Figyelt kérdés

2014. okt. 23. 10:08
 1/8 Legoman ***** válasza:
28%
Azért hiszek benne, mert működik. Sokszor tapasztaltam már én is, hogy amit megjósoltam az bejött.
2014. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Ja én is josoltam már meg hogy a következő 2 másodpercen belül fogok venni levegőt és bejött!! Nem is értem a hitetleneket.
2014. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jóslás? Ugyan, fel kellene már nőni.

Miket képesek elhinni az emberek.

2014. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézd csak kérdező!

Itt egy másik kérdés, ahol valaki pont az írja, hogy ilyen jellegű dolgokkal gazdagodott meg!

De van több ilyen beszámoló is.

Pl az egyik külföldi lottónyertes elismerte hogy valamiféle fekete mágikus rituálét végzett el, és az ott jelenlévő hatalmak biztosították hogy az ő számait húzzák ki.

Ki is húzták, milliárdos lett!


Itt a kérdés de van ezen az oldalon több is.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__62..

2014. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ma 10:45

Sok olyan esemény van, amelynek vannak előjelei. Olyanból is sok van, amelynek az előjelei nem tudatosulnak. De hogy mely számok jönnek ki a lottón, nincsenek előjelei.


ma 12:21

Ha már belinkelted a kérdést, ajánlom elolvasni a többiek válaszát is. Amit az általad linkelt kérdésben a kérdező írt, a vonzás törvényéről beszélt, tehát egyrészt nem is csak jövőbelátásról van szó. Másrészt totál szűk látókörű az ürge, mert elképzelte a gazdagságot, és gazdag is lett, ebből neki totál az jön le, hogy a kettő között összefüggés van. Pedig ha alaposan megvizsgálná a kérdést, tudhatná, hogy ez simán lehetett véletlen egybeesés is, főleg tudva, hogy nagyon sokaknak nem jön be az, amire vágynak. Példák is lettek felhozva (éhező emberek, megerőszakolt lányok).


"Pl az egyik külföldi lottónyertes elismerte hogy valamiféle fekete mágikus rituálét végzett el, és az ott jelenlévő hatalmak biztosították hogy az ő számait húzzák ki.

Ki is húzták, milliárdos lett!"


Egy eset nem bizonyít semmit, ugyancsak a fentiekhez hasonlóan. Ahhoz, hogy összefüggést lehessen találni a fekete mágia és a lottó megnyerése között, tesztelni kéne, hogy működik-e a módszere akár 5-ször, 10-szer, akárhányszor. Tudod hányan imádkoznak azért hogy megnyerjék a lottót, vagy hogy hányan folyamodnak egyéb misztikus praktikákhoz? Ha meg kéne becsülnöm, szerintem a lottózók harmada bizonyosan imádkozik, vagy tesz hasonló mágiákat. Statisztikailag nézve semmi csoda nincs benne, hogy akad ilyen ember. Az lenne nagy szám, ha valóban összefüggést lehetne találni a mágia és nyeremény között. Ez pedig statisztikailag, azaz tudományos módon kimérhető kellene, hogy legyen, ezáltal hinni sem kellene benne, mert tény lenne. Ha pedig nem mérhető ki, azért nincs értelme hinni benne.

2014. okt. 23. 22:48
 6/8 homo ludensz ***** válasza:
Az univerzum törvényei olyan precízen vannak megalkotva hogy semmi nincs a véletlenre bízva. A lottó sem és a csodák sem. Nekünk akik szemléljük a dolgot sőt a sorsolást is láthatjuk a tv. ben minden a vak szerencsén múlik. Az aki megnyeri az áhított főnyereményt az nem is sejti de már húsz évvel ezelőtt megnyerhette volna viszont most jött el az ideje. Talán már érett érzelmileg arra hogy ne roppanjon össze bár néha ez is bekövetkezik. Azt én sem tudom miért ő de azt igen hogy nála a nyerés "programozva" volt és akkora mikor bekövetkezett. A véletlen,meg a szerencse az csak a lottózónak ad reményt mint fogalom akár évtizedeken át.
2014. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fizikai értelemben lehet determinált az esemény, de abban az értelemben véletlen, hogy pont ő, pont akkor nyert. Tehát úgy értem, hogy a golyók elhelyezkedése determinálta a végkimenetelt, de nem kell effelé valami természeten túli elrendelést képzelni. De nem is ez a kérdés, hanem hogy a jóslás lehetséges-e bizonyos személyek szerint.
2014. nov. 1. 20:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha meg lehetne jósolni a lottószámokat, akkor mért nem milliárdos már minden jós? Ehelyett párezerért vadásszák a kuncsaftokat. Jóslás amúgy sincs csak iránymutatás. Ha így élsz mint eddig ez lesz,ha úgy,amaz. De a jövő mindig változik a te és mások döntésétől függően. Azt nem mondhatja hogy ez és ekkor biztosan megtörténik. Akkor úgy látszik de akár öt perc múlva már máshogy.
2014. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!