Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha találnátok/kapnátok egy...

Kányazoli kérdése:

Ha találnátok/kapnátok egy olyan könyvet, amiben előre le van írva a jövőtök, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Vagyis, ha a jövõ folyton változik,akkor ami ebben a könyvben van, azon tudnánk pozitív irányba is változtatni, nem?

2014. okt. 30. 13:11
 1/7 anonim válasza:
Változtatni nem tudsz hiszen ha a sorsod meg van írva akkor azon már nem tudsz változtatni,mert akkor nem lenne megírva !Tehát adott tény,hogy mi lesz veled,de viszont ha az lenne leírva,hogy mondjuk ez lehet veled ami nem tényként van írva akkor lehetne rajta változtatni!De amúgy meg nem!
2014. okt. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

stimm...

akkor, ha az lenne benne, hogy mi történhet veled mondjuk azon a héten, akkor változtatnál rajta? vagyis kíváncsi lennél rá?

2014. okt. 30. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván az is benne volna a könyvben, hogy meg lett a könyv. Csak ezt el tetszik felejteni és ebből jönnek a paradoxonok.
2014. okt. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha tényleg igaz lenne, eltenném a könyvet az ágy alá, szekrény tetejére, elásnám, vagy valami. A lényeg, hogy eszembe sem lenne elolvasni, mert nekem jobb úgy, ha nem tudom a jövőm.
2015. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennek a könyvnek olyannak kéne lennie, hogy amit elolvasok és megváltoztatok ahhoz alkalmazkodik. Az úgy jó lenne. Elmennék vennék egy euro lottot vagy mi van most és könyvbe valószínüleg meglenne, hogy milyen számok lesznek így azokat x-elném be. Majd meg nyerném és próbálnék belőle másoknak segíteni. Persze az se mindegy milyen vastag a könyv. Tuti megnézném az utolsó oldalt. Feltudnék készülni esetleges háborúkra vagy katasztrófákra. És meg tudnám, hogy jártam anyátokkal már ha fogok valaha valakivel egyáltalán közösülni.
2015. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó :)

Elgondolkodtató a válaszod.. :D

2015. febr. 7. 14:51
 7/7 Adri+ válasza:
Szia. Akkor alkalmazkodó Generációsba beválna. Képzeld köszönök egy fagyizó csajnak, kinyitom, és megtudom, hogy imád engem. Ezek után elmegyek vele egy tuti randira, összebuljunk és tudom, mit fog életcéljának tartani a gyermekünk. Mikor nyúljak egy üzletbe.. Szép álom. Viszont már van havernőm. Csak a csajom hiánycikk. :))
2015. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!