Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Lehet hinni a jósoknak? Van...

Lehet hinni a jósoknak? Van valakinek tapasztalata velük? Volt már valaki jósnál?

Figyelt kérdés
2015. febr. 26. 09:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Oppsz bocsi nem ide akartam írni..
2015. febr. 26. 09:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden jós csaló, de jó pszichológus. A reagálásokból tudja, hogy mit mondjon. Ha bejön valami abból, amit mondott, akkor elhiszik, hogy jó jós.
2015. febr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez úgy működik ha elhiszed amit neked mond, teszel érte akkor valószínű, hogy eléred...de ha könnyen feladó típus vagy, még neki sem hiszel akkor nem fogod elérni...


magadtól is mondhatod azt, hogy igen ezt megteszed és eléred...de sokan nem képesek rá, csak ha egy "elismert valaki" mondja neki...

2015. febr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A jós csak egy igazat mond: mennyit fizess.

A többi találgatás, miközben fürkész Téged, jó emberismerő, aztán vagy eltalál valamit, vagy nem.

Ugye ilyet én is bárkinek mondhatnék:

szeretnél előbbre jutni, lesz is lehetőséged, vedd észre, ragadd meg, ha jól csinálod, akkor menni fog..

2015. febr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze,fizess csak nyugodtan!
2015. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
NEM!NE IS MENJ SOHA!Én azt ajánlom neked,hagyd a francba.
2015. febr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én jó jós vagyok! Nem hiszed? Figyelj! 3 másodpercen belül észrevétlenül is levegőt fogsz venni. Ja nem, mert szó volt róla, ezért figyelsz rá, és észreveszed. De hogy ne legyen igazam, direkt visszatartod. És most döbbensz rá, hogy minden igaz, amit eddig írtam. :)
2015. márc. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Manócska1 ***** válasza:
nekem anyum meg mamám jártak olyan jósnőnél aki halottakkal tudott kommunikálni. nagyapám halála után. sok mindent igazat mondott. putnokon lakott,de már nem él.
2015. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mennyi átverhetö hülye van... jósok , szellemek ..., menj csak jósnöhöz persze valamiböl élni kell neki , hamár dolgozni nem akar ott van a sok hülye ember azokbol legalább megtud :D
2015. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gimmesomekeef válasza:

[link]

Ez a szám választ ad a kérdésedre.

2015. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!