Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Egy évben sem teljesedett be...

Egy évben sem teljesedett be ennyi prófécia, mint ez idáig 2015-ben. Tornádók, földrengések, furcsa fények az égen. Valami változás elindult és valami nagyon durva dolog következik. Szerintetek is?

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Apoklaipszis....
2015. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ozmium42 ***** válasza:
73%

Egy tízes skálán mennyire várod azt az eseményt, amikor mindenki meghal, amiért nem hitte el épkézláb bizonyítékok nélkül azt, amit néhány ókori manus papírra vetett?


Mellesleg, eddig semmi olyasmi nem történt, amiből hiányt szenvedtünk volna az elmúlt néhány milliárd évben.

2015. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem teljesedett be semmilyen prófécia, és nem is lesz semmi durva dolog. Az időjárás változott, de ez már volt máskor is.
2015. máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

#2


Szóval szerinted minden ember meghal az Apokalipszis során,igaz? Ebből is látszik ,hogy fogalmad sincs arról,hogy az a néhány "ókori manus" mit is vetettek igazándiból papírra. :'D


Annyira imádom,amikor egyes emberek alig jártasak valamiben,de azért elveik vannak és okoskodnak...

2015. máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*beidomított
2015. máj. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Abbol a rengeteg sok profeciabol felsorolnal nehanyat hogy kinek, hol, melyikje jott be? Mert en nem talalok semmi hiteles, kezzelfoghatot.
2015. máj. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van némi logikai is amit feltételezel.

Hihetetlen számomra, hogy emberek a saját családjukat ölik meg, hihetetlen számomra hogy mire képesek az emberek, mennyi szőrnyűségre...

És az is hogy ilyen világ rengető természeti katasztrófák vannak...

Néhány prófécia/jóslat tényleg beteljesedik.

Nem tudom hogy hívták az illetőt, még talán az 1800-as években élt.

Megjósolta hogy mi lessz a 2.Világháború kimetele, hogy kik fognak győzni.

Hitler születését is megjósolta.

Úgy hogy ez halála után, majdnem 100 évvel történt!

És vanak jóslatai, amik most is beteljesednek...

Érdekes dolgok ezek.

2015. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem a profecia fogalmat kene eloszor tisztazni, mert szerintem ha kevered a fuvet a heroint meg az lsd-t, akkor neked is lesznek olyan latomasaid mint Nostradamusnak, aztan hablatty nyelven le is irhatod, majd kello ido elteltevel valaki "megfejti" es csak bele magyaraz valami hasonlot ami mar meg tortent, es parhuzamot lehet vonni. Csak kell hozza vagy 100-200 ev.

Mert en most latatlanban megjosolok egy nagy vilagegest. Par ezer ev es bejon ... na milyen fantasztikus jos vagyom mi? Szoval ezek a "profeciak" az en szememben semmik. Valamint Hitlert sem josoltak meg, de tobben beszeltek egy antikrisztus eljovetelerol amit most annak azonositanak.

Az en kepzeletemben a profecia, az a jovendoles, ami meg a jos eleteben bekovetkezik, es nem logikai osszefuggeseken alapszik, hanem konkret egyertelmu joslat, aminek nincsenek elojelei.

Tortent mar ilyen? Mert ha igen azt szeretnem ha megosztanad, mert en kerestem egy idoben, de letettem rola, mert nem talaltam.

2015. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy nem nagyon hisztek ebbe és hogy nincsenek annyira értelmes válaszok , de ez van :D .... nem tudom hogy mi lesz. Igazából annyit hazudnak..
2015. máj. 15. 18:55
 10/10 anonim ***** válasza:

Hawaii-n kifog törni egy vulkán amikor egy bevándorló eluttazik oda.


Na ez is jövendölés csak mikor lesz azt nem tudjuk.


Hiába irtak régen pergamenre meg ezekre ilyen jósolásokat de ezt (ezeket) tippelték.

2015. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!