Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mikor lesz már végre barátom,...

Mikor lesz már végre barátom, mikor köszönt be a szerelem az életembe?

Figyelt kérdés
18 L vagyok és még sose volt senkim se és ez nagyon elszomorít. Szerintre, ez nem az én hibám, de mégis hogy lehetne ezen változtatni?

2015. jún. 8. 21:16
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
De ismernek? :O
2015. jún. 8. 21:55
 12/44 anonim ***** válasza:

Gondolkodtam, hogy felajánljam neki, hogy elveszítsük együtt.

De már egy másik felhasználó amúgy is lefoglalt, aki abban a hitben él, hogy 32 éves vagyok valamiért...:D

Na mindegy....

Bár van egy jobb ötletem. Küldj magadról egy képet és elmondom a tök őszinte véleményem rólad.

Te meg küldj egy képet az álom pasidról és egy olyanról, ami nem tetszik.


Én mindenkit ismerek. De nekem nincs fizikai testem.

2015. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
Én sem tudok többet, kérdezd őket.
2015. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
De ha ismer, akkor nem küldök képet, emrtt már látott. A fiúk képét meg nem szeretném elküldeni. :( Bocsi.
2015. jún. 8. 22:07
 15/44 anonim ***** válasza:
14%

De csak a lelked ismerem:)

Én így nézek ki (szerbiában készült):

[link]

2015. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
Mit tudsz a lelkemről? :D
2015. jún. 8. 22:15
 17/44 anonim ***** válasza:
Lucifer-666 nevű felhasználóval amit elsőnek írt teljesen egyet értek. Nekem sem volt még soha párom igaz én fiú vagyok 23 éves és lányt keresek egyértelműen, de én sem kesergek nagyon ezen inkább, persze volt időszakom amikor magamba zuhantam a magány miatt. De én lányokkal/nőkkel haverkodok, barátkozok, van hobbim, igaz nem társas de facebookon benne vagyok egy közösségi csoportban emiatt és így hogy ott is kapom a pozitív hozzászülásokat, véleményeket növeli az önbizalmam ami miatt sokkal pozitívabban tekintenek rám az emberek. Próbálok ismerkedni, nem adom fel, ha nem úgy alakul ahogyan tervezem akkor is megpróbálok nem keseregni. Szűz vagyok, soha sem csókolóztam még, voltak, meg vannak hibái, de próbálok változtatni rajta amennyire csak lehet.
2015. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező én is ismerlek. Nem emlékszel, amikor nálatok ettem és ételmérgést kaptam? Egyébként két hétig voltam kórházban. És arra emlékszem tudod arra, ami a múltkor történt... hogy az is milyen vicces volt, emlékszel? Hát, amikor részeg voltál és az árokban kötöttél ki? :"D
2015. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Én ezt nem ismerkedős kérdésnek szántam.
2015. jún. 8. 22:25
 20/44 A kérdező kommentje:
haha nem ismersz.. XD
2015. jún. 8. 22:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!