Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mikor lesz már végre barátom,...

Mikor lesz már végre barátom, mikor köszönt be a szerelem az életembe?

Figyelt kérdés
18 L vagyok és még sose volt senkim se és ez nagyon elszomorít. Szerintre, ez nem az én hibám, de mégis hogy lehetne ezen változtatni?

2015. jún. 8. 21:16
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Hát Lucifer azt hittem ta lány vagy B+

:-D

Ez a kép most rólad pofán csapott.:-D

2015. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Ha pár évvel fiatalabb lennék, most bepróbálkoznék nálad.


Egyébként így elég nehéz jósolni, ha nem adod meg a pontos születési dátumodat. Esetleg írd le és abból kikalkulálok valamit mágiával. (De komolyan, olvastam ezós varázs könyvekben, neten módszerekkel elmebeteg pillanatomban! :D)


Ui: Amúgy meg ne parázz ezen a dolgon. Nem biztos hogy az boldog akinek van kapcsolat mint te vagy jelenleg.


27/F

2015. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
0%
Joker,már meg ne haragudj,de kérlek ne vetítsd át másokra ferde hajlamaid.Tartsd meg magadnak jó szokásaid és maradj kussban,legalábbis a "hovatartozásod" szempontjából.
2015. jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
86%
33-es nekem nincsenek ferde hajlamaim, és tanulj meg írni. ✔
2015. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
21%

Miért Joker,mi a hiba az írásomba? :DD A gyengeség jele,amikor valaki a helyesírásba PRÓBÁL belekötni

Nevetséges és szánalmas vagy,a hozzászólásod tökéletesen mutatja.

Részemről ennyi és most vergődhetsz tovább! :)

2015. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
nem itt akarok ismerkedni, csak kiírtam egy kérdést...
2015. jún. 9. 20:12
 37/44 A kérdező kommentje:

Lucifer meg Jokker nem is ismerlek titeket.

Nem jövök össze Luci*er-rel

2015. jún. 9. 20:59
 38/44 anonim ***** válasza:

Hidd el kérdező jobb ha Lucifertől és Jokertól óvakodsz.:-D

Lucifer igazából egy 50 éves papi aki itt akar le csapni a finom ártatlan husikra.:-D

Joker pedig skizofrémiában szenved sajnos.Személyiség zavarai vannak.

Szóval ne bízz ezekben a srácokban,valami bűzlik bennük én mondom.:-)

2015. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
#39 Ne aggódj nekem már van barátnőm, de inkább többnek mondanám annál, de nem akarok viszonyt kezdeni a kérdezővel, legalábbis egyenlőre, és van még egy barátnőm, akit úgy hívnak, hogy "Karen" ő a számítógép feleségem, íme a gyönyörűségem: [link] És hozzáteszem én teljesen épeszű vagyok, viszont néha szeretek magamból bolondot csinálni, hogy mások jól szórakozzanak, de igazából normális vagyok, elhiszed? De miért nem hiszed el? Lucifer nevében nem tudok beszélni. :D
2015. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Ok most már elhiszem hogy nem vagy skizo Joker.:-DÉn csak szórakozásból írtam azt.:-D

39 voltam

Ja és ne írd megint azt hogy a 40 esnek nincs igaza stb stb :-D

2015. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!