Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tarot értelmezés? Ki hogy...

Tarot értelmezés? Ki hogy látja (Én már próbáltam elemezni és kíváncsi vagyok hasonlítanak-e az elemzések)?

Figyelt kérdés

Kialakulhat Y-nal szerelmi viszonyom?

CSÁSZÁR


Az exem felfog bukkanni még?

MÉRTÉKLETESSÉG


Megpróbál visszakapni?

MÉRTÉKLETESSÉG


Miért álmodom a volt anyósommal? Lesz még közünk egymáshoz? (Kettőt húztam ide)

TORONY VILÁG


2015. jún. 23. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Az anyósod fog segíteni, hogy egy tornyot építs a mennyekbe, de lehet hogy úgy jársz, mint Bábelnél, s egy világ omlik össze benned.

Lehetsz ló is és szamár is. Ha a mértékletes kell, akkor szamarad lesz.

Amúgy semmit nem jelent.

2015. jún. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi jelentése mivel helytelenül jósoltál.Vannak kirakási módok, nézz utána azoknak.
2015. jún. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Legoman ***** válasza:

A kirakási mód lényegtelen.


Én ezt úgy értelmezném, hogy Y-nal a szerelmi viszonyod nem olyan rossz, viszont mindketten uralkodni akartok a kapcsolatban, és köztudott, hogy két dudás nem fér meg egy csárdában.


Nagyon minimális az esély arra, hogy az exed felbukkan, és hogy megpróbál visszakapni.


A volt anyósoddal az én értelmezéseim szerint azért álmodsz, mert ez adta az alapot arra, hogy megismerj valakit, valaki mást is, és növelte a bátorságod, önbizalmad, ami az életed fontos tényezőjévé vált.



Ha nem jó az értelmezésem, akkor ne vedd figyelembe a válaszom. :)

2015. jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel rossz kérdést tettél fel, és a kirakási módba is bele lehet kötni, ráadásul mindig a "jós" dolga ráérezni a lapok jelentésére a szimbolika ismeretén kívül, ezért a kérdésed megválaszolhatatlan. De azt hiszem a múltkor ki is írtad, hogy olyanok ne írjanak, akik ezt máshogy látják. Szóval azt jelenti, amit te akarsz, jó szórakozást.
2015. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokban egyetértek Legomannal. Érdekes az anyós féle elemzése. Én egyáltalán nem vagyok kirakás párti, de ízlések és pofonok... Engem nagyon keretek közé szorít a kirakás. Teljesen mindegy, hogy rakjuk a kártyát, a válasz ott van.

1.Kialakulhat,de nagyon sokat kéne tenni, kalapolni, pedálozni érte. Kérdés, hogy megéri-e?

2-3.Találkoztok,de minek? Barátként fog közeledni hozzád.

4.A volt anyósodtól valami fontosat tanultál magadról vagy vele kapcsolatban valami mindent megváltoztató tapasztalatod van. Ezen gondolkodj el, mert ez fontos üzenet.

2015. jún. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!