Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hi. Valaki ( lehetőleg jós)...

Hi. Valaki ( lehetőleg jós) jósolna nekem a jövőmmel kapcsolatban?! ;) Név, születési év, hónap, nap alapján. Esetleg ha még szükséged van valamilyen adatra, tedd fel.

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
!!!troll kérdés!!! megérzem 1000 méterről.
2015. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viktornak hívnak 1983.08.08 születtél, és nemsokára ezzel kapcsolatos Kérdést fogsz feltenni az ezotéria rovatban. És lám, meg is történt!
2015. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
A tisztább jövőlátáshoz még szükségem lenne a bankkártyaszámodra, a kártya lejárati idejére, a kártya cvc kódjára, vezetéknevedre és a címedre.
2015. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
90%

Nem kell ide név,se semmi,én jósnő vagyok,és tudok olvasni a betűidből.

Valami súlyos érzelmi fájdalom fog a napokban érni,esetleg meghal egy házi kedvenc,vagy rokon,vagy lehet,hogy te magad leszel beteg.Az is előfordulhat,hogy eme rosszullét csak az időjárás miatt következik be,de nem szabad elengedni a füled mellett,ugyanis a frontok rossz hatással vannak az aurádra.Érzelmi fájdalomként érhet egy-egy műszaki berendezésed károsodása,és/vagy szerelmi életed kudarcba fulladása.Ami az elkövetkezendő hónapokat illeti,sajnos gyakoriak lesznek a hangulatingadozásaid,illetve ideges és ez igen megviselheti társaiddal való kapcsolataidat.A jövő év pedig nagy változásokat rejt,mely életedet csakis jó irányba viheti,ilyen csodálatos esemény lehet egy új kisállat,vagy esetleg egy baba a közeli hozzátartozóidnál.Mint látom,életgörbéd a tenyereden igen hosszú,ami a boldog és kiegyensúlyozott életmódra utal,ezenkívül hosszú életre.Kitartó,vidám egyéniséggé változol az igazi nyári idő beköszöntével,ami számos lehetőséget kínál majd,ilyen lesz például a munka,legyen az diák,vagy felnőtt.

Remélem sokat segítettem életeddel kapcsolatban,jövődet építsd,családodat gyarapítsd,állataidat szeresd,és ne tömd a fejed a bugyuta ezoterikával;)

Dr.Babos Lujza

2015. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemsokára terhes leszel...
2015. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!