Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Facebook kérdés: 3 hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook kérdés: 3 hónap után tényleg nagy kérés hogy kitegyük, kapcsolatban vagyunk?

Figyelt kérdés

Kb. másfél hónapja rendszeresen itt alszik, eszik, egy ideje kulcsa van a lakáshoz.

Ma szakítottunk. Ugyanis többszöri kérésre se tudja kiírni, hogy foglalt.

Csak nekem gyanús, hogy 1. van vkije, 2. ismerkedik facen? Eleve: miért kell kérni?

Eddig még csak közös képünk sincs.


33N/31F



2015. febr. 2. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Harminc éves elmúltál, és még mindig számít neked az, hogy mi egy portálon a kapcsolati státuszod?
2015. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Remélem nem komoly a kérdés.

Felnőtt fejjel tényleg ennyire komoly dolog ez a facebook kapcsolati státusz ?

2015. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Jázi :) ***** válasza:
95%
Miért elvárás ez a mai világban? Ha meg nem bízol benne,nem kell vele lenni. Lehet csajozik, ezt mi nem fogjuk tudni megmondani, de csak ezen felkapni a vizet,hogy nem teszi ki facéra :D
2015. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Igen, nagy kérés. Mitől lesz jobb, ha kint van, hogy kapcsolatban vagytok? Ráadásul 30 év felett...
2015. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Lehet hogy 3. nem érdekli a facebook
2015. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 MolotovPunk ***** válasza:
82%

Elég nagy gond,hogy egyesek (sokan) a fészbukos kapcsolati,vagy nem kapcsolati dolgokkal vannak elfoglalva.

Egy jó tanács:Ne neten éljétek a magánéleteteket.Sokan bele esnek ebbe a hibába.

Ez kb nagyjából majdnem akkora megagagyiság,mint mikor egy pár szakít és hónapokkal/évekkel később is nézik egymás üzenőfalát...(nyomoznak egymás után.)


Én ezért sem használok facebookot...

2015. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Na szakítottatok. Probléma megoldva :)Amúgy elég nagy idióta vagy, a gyanusítgatásoddal. Én se teszem ki hogy kapcsolatban vagyok mert minek? És nem lépek félre meg nem ismerkedem.
2015. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Nekem tök mindegy. Mikor regisztráltam kapcsolatban voltam, sose változtattam rajta, pedig voltam egyedül is.

Tulajdonképpen miért lenne kötelessége kiírnia? Lehet, hogy két hónap múlva kirakta volna, ha nem b*cogatod állandóan. Vagy nem. A megcsalás nem ezen múlik.

Az is igaz, hogy nem etettem volna és kulcsot sem adok másfél hónap után.

2015. febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

"Ma szakítottunk. Ugyanis többszöri kérésre se tudja kiírni, hogy foglalt."

sírok a röhögéstől

2015. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Emiatt szakítottatok? Háháháháháháháhááááá

Nekünk már gyerekünk is van, mégsincs kint a facebookon semmi.

2015. febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!