Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angolul hogyan írom le? Egy...

Angolul hogyan írom le? Egy kapcsolatban vannak problémák. kérlek gondold át a döntésed. HA valóban őszintén szeretsz át gondolod. én megtettem mindent amit tudtam. a hónap végéig várok rád. Aztán elfogsz veszíteni. Nekem az életem szerelme voltál.

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:

All relationships have problems. Please, thinking it over. IF you truly love me, you'll reconsider your decision. I've done everything I could. I'll wait for you till end of the month, then you will lose me. You are the love of my life.

(Jelenidoben, hisz epp nem akarod elvesziteni, tehat akkor most az eleted szerelme, nem a multban, nem volt.)

2015. febr. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Zárójeles megjegyzés: nem teljesen értem, hogy aki annyira nem tud a szerelme nyelvén, hogy ezeket el tudja mondani neki, az hogy reménykedhet egy tartós kapcsolatban...
2015. febr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia kedves válaszoló! Igen részben igazad van.De szerinted hány olyan kapcsolat van ami hasonló mint amiben én vagyok.Mindketten tanuljuk a másik anyanyelvét..szeretjük egymást és még ha olykor nehezen is értjük egymást mi összeakarunk költözni. ettől függetlenül köszönöm a segítséget.
2015. febr. 11. 10:40
 4/4 anonim ***** válasza:

A relationship has its difficulties. Please make your decision very carefully, if you genuinely have feelings for me, please do at least this much. I have done everything I could. I'll wait for your answer 'till the end of this month, but I just can't take this any longer than that. You were the love of my life.



Ez nem tükörfordítás, de szerintem korrektebb mint az eredeti, kevésbé dabaros, döglött. A végét mondjuk nem értem. Tökre kevert üzenet. Most akkor te voltál életem szereleme és vége van, vagy légyszi gondold újra és nincs vége?


Az első fordítás nyelvtanilag nem okés, tuti nem "thinking it over"

2015. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!