Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Online cigánykártya jóslás,...

Online cigánykártya jóslás, első húzás. Most ez véletlen?

Figyelt kérdés

Itt jósoltattam magamnak: [link]


Megfogalmaztam a kérdésemet, hogy a húgom egyik barátnőjével , akibe szerelmes lettem, lesz-e még jobb a kapcsolatom?


3 kártya jött ki:


-Hamisság: kettős jelentésű lap ez is, mert részben arra utal, hogy egyelőre nem mered bevallani a tényeket, nem vagy őszinte, inkább köntörfalazol, ködösítesz, de jelentheti, hogy hazugsággal, álnoksággal kell szembesülnöd.


(Ez így van, tegnap láttam meg először a lányt, most itt van a másik szobában mellettem. )


-Látogatás: Kölcsönös egymásrautaltság jelölője ez a lap, amikor olyan helyzetek adódnak, hogy meg kell osztanod a gondolataidat másokkal, illetve valaki a környezetedben segítségre, tanácsra szorul.


(Így van, legszívesebben most elmondanám neki, hogy mit érzek, de félek.)


-Remény: A kártya is azt üzeni: nem szabad feladnod, még a legkétségbeejtőbb helyzetből is van kiút. Mindenre van megoldás. Lehet hogy már karnyújtásnyira a cél, jól kell beosztani az erőt és learathatja a babérokat.


(Ezen nincs mit magyarázni.)


Ez véletlen, vagy valami vicc, vagy van benne valami? 20/F


2014. máj. 31. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez véletlen.

Főleg, hogy a kártyák leírása és az általad hozzáfűzött magyarázatok közötti összefüggést sem látom, főleg az első lapnál. Kétértelmű, ködös mondatok, amikbe te próbálsz belelátni valamit, de még úgy sem igazán megy.

Persze remény mindig van, de akkor jósolgatás helyett például próbálj meg beszélni a lánnyal. Egy nap után még az is kiderülhet, hogy jobbikos, vagy szereti a pacalt, vagy él-hal a Modern Talkingért, vagy büdös a lába. A szerelem vak. Én meg ezt tanácsolom. :)

2014. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne, a Modern Talking az király. :D A többi felejtős.
2014. máj. 31. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ember hozzáfűzi automatikusan a jelentéseket,szóval automatikusan jelentést tulajdonít ezeknek a dolgoknak.Ezzel nincs baj,csak akkor,ha már betegesen hiszel ezekben a dolgokban.
2014. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én abszolút nem vagyok babonás, és nem hiszek ezekben, és szerintem is csak belemagyarázom a dolgokat.
2014. máj. 31. 21:23
 5/5 Timikelacika válasza:

[link]


ezt valaki tudná elemezni kérlek!!

2014. szept. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!