Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogy vegyem le az átkot a...

Hogy vegyem le az átkot a páromról?

Figyelt kérdés
A párom elvan átkozva én nem hittem ilyenekben de az anyósom mesélte hogy volt egyszer egy jós nőnél és rá kérdezett mert az anyósomnak olyan érzése volt mintha el lenne átkozva a fia. Nos tudni kell hogy a párom hirtelen haragú mostanában szinte mindennap feszült ritka hogy nem persze ilyenkor én vagyok a hibás mindenért. Sokan mondták hogy hagyam el mert állandóan megsirat de én segíteni akarok rajta igazából nagyon rendes ember ha ezt nnem vesszük figyelembe. Évek óta nem tudd helyre jönni anyagilag.. Pedig nem keress rosszul sőt..A jós nő azt mondta az anyósomnak hogy leszedi a fiáról az átkot.. De a jós nővel baleset történt.. A párom pedig nem is tudja hogy elvan átkozva.. Semmit se tudd erről.. És nem hinne nekem az anyának se.. Mindig feszültség van itthon és persze mindig én vagyok a hibás mint már említettem.. Ne azt válaszoljátok hogy hagyam el.. Segiteni akarok rajta ő nem ilyen ember.. Ez 20 éve tart neki azt is tudni ki átkozta el.. Mi 7 hónapja vagyunk együtt sülve fölve együtt lakunk ,de ha ez nem változik nem lesz jó vége. Én 18 vagyok ő 32. Nincs semmi gond a korkülönbséggel.. Pedig az ember azt hinné ez a probléma okozója.. Tehát a gond hogy feszültebb az átlag embernél.. És folyamatos anyagi gondjai vannak az mellett hogy jól keress..

2015. aug. 12. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Lehet megcsal valakivel és a lelkiismerete miatt annyira feszült.

Valami problémája van, amiről nem tudsz. Mindenkinek volt ilyen időszaka, amikor valami probléma miatt ingerült volt. Nincs itt semmi átok..

Átkok nem léteznek. Nem kell mindent elhinni, amit egy pénzéhes vénasszony mond egy üveggömbbe nézve..

2015. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Miért vannak anyagi gondjai?

Te fogsz dolgozni, tervezel ilyesmit?

Mire kellene neki a pénz?


Mi az élet célja, mit vár az élettől?

Mit vár a veled való kapcsolattól?

És te?


Mi kell nektek a boldogsághoz?

2015. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Veled van megátkozva?
2015. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Veled, és a borzasztó helyesírásoddal van megátkozva szegény csóró.
2015. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Gyönyörű! A pasinak valami nagy gondja van, megélhetési stb. Gondolom stresszes a melója is, erre asszony otthon még ilyen hülyeségekkel is képes lenne buz...rálni! :)))

Nem lennék a helyében! Figy, zárkózz be, varázsolgass valamit magadnak, a pasit meg hagyd békén... baromira nem erről van szó, nincs szüksége ilyesmire.

2015. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Vagy agyf..t kapott, mert állandóan idi...kkal van körülvéve.
2015. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

" És nem hinne nekem az anyának se."


Ezen mondjuk nem csodálkozom :D

2015. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Átok. Persze... Ha rossz dolgok történnek, vagy nem tud az ember a pénzzel bánni, az egyből átok.


Mi lenne, ha nem ilyen hülyeségekkel foglalkoznál, hanem csinálnátok egy pénzügyi tervet. Máris előrébb lennétek.

2015. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
93%
Én tudom. Meg kell gyújtani 1 milió forintot. Utána eloltani és ellopni.
2015. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
akt képekért leveszem az átkot kicsim
2015. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!