Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy vegyem le a rontást...

Hogy vegyem le a rontást magamról?

Figyelt kérdés

11 éves korom óta úgy érzem meg vagyok rontva, onnantól kezdve soha sem úgy jönnek ki a lépések, ahogy kellene!

Valki rontást küldhetett rám! Hogy szabaduljak meg tőle?



2013. szept. 29. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el iskolába járni.
2013. szept. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mégis milyen iskolába? már befejeztem a sulit!
2013. szept. 29. 08:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ilyen hülyeségeket elhiszel, akkor előtted még nagyon hosszú iskolaidő áll...


Én leszedem rólad a rontást egy Szent Pistiért. Jó?

2013. szept. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Gyújtsd egy gyertyát, nézd a lángját és mondd, hogy rontás távozz! Mondd el háromszor és ennyi, a rontás elszáll. Utána képzeletben vedd magad körbe egy 10 centis fénylő védősugárral, amin semmilyen rossz nem mehet át, és dobd el a félelmeidet. :-)
2013. szept. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne rontsd már a boltom... :D
2013. szept. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

"11 éves korom óta úgy érzem meg

vagyok rontva,. . . . ."


Na. Téged megerőszakoltak? :-D

Nem úgy akartad írni, hogy: Rontás van Rajtad?

Mert a kettő nem ugyanaz! :-D

2013. szept. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ila7 ***** válasza:

A.) Ha pusztán babonás vagy és semmilyen észérv nem győz meg, hogy nincs rajtad semmilyen más, gonosz személy által rád rakott rontás:


1. Menj el egy "hivatásos" rontáslevevőhöz.

Fizess több tízezer forintot és a lelked megnyugszik, hogy sokat fizettél, tehát biztos hatásos.

Mivel elhiszed, hogy hatásos, nem fogod azt hinni, hogy rontás van rajtad, ezért pozitívan fogsz állni a dolgokhoz, sokkal kevesebb rossz lépésed lesz.


2. Nem akarsz rá költeni, végezz el egy tisztító szertartást. Mindegy mit csinálsz, ha elhiszed, hogy működik, működni is fog.


B.)Ha meg tudod érteni az értelmes magyarázatot:


Igen, elvileg lehetséges ártó szándékot küldeni másra, de ma a világon csak egy-két olyan ember létezik, aki valóban meg is tudja csinálni. Kicsiny az esélye, hogy a hétmilliárd ember közül, pont veled foglalkozzanak, hacsak nem vagy valami titkos világuralmat gyakorló főmufti, akibe megéri ennyi energiát fektetni. A szomszédasszonyi szemmelverés, átokszórás csak azokra hat, akik képesek hinni benne. A gondolatnak teremtő ereje van.


C.) Ha nyitott vagy a spiritualitásra:


Igen, van olyan, hogy valakinek sorozatban rosszul jönnek ki a lépései. Ez akkor van, ha nincs összhangban a Világegyetem, az Univerzum, vagy csak a környezete ritmusával. Ha mindig mást akar, mint az épp aktuális hullám. Ha mondhatni, széllel szembe...

A megoldás ilyenkor egyszerű.

Fel kell venni a ritmust, vagy lépést kell váltani.

Állj meg egy pillanatra, hogy más ütembe kerülj.

Lazíts, próbáld megérezni a sors akaratát, azt, hogy mi is lehet a valódi célod. Néha már az is segít, ha öt perccel hamarabb indulsz el, de nem erőlteted fel magad az első buszra, hanem türelmesen vársz egy másikat. Ha nem idegesen válaszolsz valakinek, hanem ránézel egy pillanatra, felfogod, hogy neki is megvan a maga baja, és elengeded a méltatlankodást, még akkor is, ha neked van igazad. Ha benned nyugalom van, annak a rezgéseit sugárzod ki, azok verődnek vissza hozzád. Másképp állsz a világhoz, az is másképp reagál rád.

2013. szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 SFTLS válasza:
Egyél sok c-vitamint!
2013. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Sceptic! Bocsi. :-)))
2013. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam úgy kezdődött, hogy anyukám főzött. A főzelékhez készítette a rántást. Én ott tébláboltam a konyhában és véletlenül magamra borítottam a kis fazekat, és az egész rántás rám ömlött.

Rögtön arra gondoltam, hogy most akkor hogy vegyem le a rántást magamról?

Nekem úgy sikerült, hogy átöltöztem, tiszta nadrágot és pulóvert vettem fel. Sikerült levennem a rántást magamról. Lehet, hogy neked is sikerülhet így.

2013. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!