Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban a jövőt láttam,...

Álmomban a jövőt láttam, mégis mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Elég érdekes álmom volt minap ! Főleg hogy ez úgy történt hogy reggel felkeltem,iskolába siettem volna 6:30 körül lehetett rosszul lettem úgyhogy visszafeküdtem egy kicsit, de közben bealudtam.... azt se tudom hogy történt de a másik pillanatban láttam egy lányt (éreztem hogy én vagyok az a lány)15 éves voltam (most 13 vagyok) és egy szürke bőrű

fiúval harcolok..,egy furcsa egyenruhában, a bejárati ajtó előtt (kertes házban lakok) és egyszer csak okkal,ok nélkül egy puszit nyomok a fiú arcára aki mellesleg 25 év körüli volt...aztán csók lett de nem lett több. utána az udvaron voltam és egy másik szürke bőrű emberrel (lánnyal) harcoltam de ez már komolyabb volt. valami kaszám volt..ami nem volt nálam... ezért egy fadarabot ragadtam és ezzel mentem neki...bár itt megszűnt minden aztán már csak azt láttam hogy most csókolózok azzal a fiúval... majd felébredtem 8:59 kor 2 órás késéssel az iskolából (elképesztő volt...mert az egészet éreztem!!!)

mi lehetett ez ???.... ez hétfőn volt.13 éves lány.



2014. máj. 16. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy a jövőt láttad?
2014. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez érdekes álom lehetett.

én is álmodtam hasonlókat hogy harcolok valakikkel a Nap mellett. .. az se volt semmi.

2014. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Érdekes de éreztem..tudtam hogy az a jövő ...bár még én is nevetek ezen...hiszen ez olyan lehetetlen de mégis tudom....

kisebb,nagyobb jelekből... láttam már álmomban régebben is azt a kaszát...

2014. máj. 16. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:

tévedsz lehet a múlt volt.

bár lehet 2 év múlva történik valami.

2014. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen érdekességek, velem is voltak, de ne könyveld el, hogy jövőt láttál, az érzéseink durván betudnak csapni bennünket. :(
2014. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lattal Te semmifele jovot. Egy ertelmetlen alom volt, semmi tobb.
2014. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ilyeneket én is álmodok pl valamelyik nap azt álmodtam hogy afganisztánban vagyok és harcolunk a tálibokkal és meglőnek aztán felébredtem de érdekes pont katonának készülök mondjuk valószínű ezért
2014. máj. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!