Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg lányokról tapasztalat?...

Mérleg lányokról tapasztalat? Pozitív-negatív.

Figyelt kérdés
Bármilyen kapcsolat érdekel; szerelem,barátsag, család, stb .. azt is ìrjátok alá, hogy nektek mi a horoszkópotok. Ja, a béna poénoktól,hogy mér egy mérleg meg hasonlók, légyszi kíméljetek..
2013. júl. 10. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
szeretnek vitatkozni, lételemük hogy legyen valamit "mérlegelni" a hogy a neve is mondja, művészetre hajlamosak, de nem szeretik ha félre érthetően beszélsz, mivel minden oldalát elhiszi és saját kedve szerint fogja fel. Határozottnak kell lenni ha beszélgetés van vele. Nagyjából ezek a főbbek, saját tapasztalat :D
2013. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Danke, ment a zöld kéz :D
2013. júl. 10. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
ha kell még valami, irj privit, bnőm is mérleg :D
2013. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Astara ***** válasza:
Én nő vagyok de több Mérleg bnőm is van, és tudod, mi lányok egymás közt :))) szóval Mérleg nő alapjáraton a plátóiságra hajt tudat alatt, nem mint pasi néz rád elöször hanem mint ember legfeljebb később veszi észre h. pasi is vagy- vagy ha mégis tetszenél neki akár egész sokáig letagadhatja maga előtt is. Viszont imádja ha körbeugrálják, udvarolnak neki, régimódian, virág, ajándék, randik, romantikázás - hacsak nincs valami kompenzálási kényszere nem ugrik egyből az ágyba néha kissé hidegnek is tűnhet. Ha beleugrik, akkor is, a lelkét nem nagyon adja át....amúgy meg tényleg határozatlan, képes órákat állni a tükör előtt hogy aztán ugyanabba a cuccba bújjon vissza amit levetett, de ha nem ebben akkor másban mutatkozik meg a határozatlansága, lezárni pl. nem szeret kapcsolatot, az exeivel is szivesen ápol baráti kapcsolatot, fel sem fogva esetleg milyen kinokat okoz ezzel másoknak....milyen kérdésed van még?
2013. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Huu, ez jo :) es talalo :) amugy en is merleg no vagyok, csak kivancsi voltam, hogy latnak minket :)
2013. júl. 11. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:

pozitív: nyílt, kedves, a család és a barátok a legfontosabbak nekik, humoros, kerüli a konfliktust, jo kommunikációs képesség, össue tudja tartani az embereket


negatív: lusta, makacs, hirtelen haragú, sértődékeny, önimádó, pontatlan, elhisz olyanokat is aminek semmi valóság alapja nincs

2013. júl. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!