Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van olyan jóslásos módszer...

Van olyan jóslásos módszer ami beválik és saját magának csinálhatja az ember?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2010. márc. 23. 20:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mindenki abban hisz, amiben akar. Én hobbi szinten néha csinálom magamnak és eddig bejött. :)
2010. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én is szoktam jósolni és jósoltatni is! Nem mindegy kivel jósoltatsz! A profik jóslatai MINDIG BEJÖTTEK!


Nekem a kedvenc jósoltatási módszerem a kristálygömb, mivel ott filmszerűen látják a választ a kérdésemre.MINDIG BEJÖN!

2010. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Ebbol az derul ki,hany gyereked lesz,van./vetelest is mutatja/Valakit kerj meg:Egy tube fuzz be cernat,amit a bal kez csuklo fele kell rakni,ugy hogy ne mozogjon.Amikor sikerult megallitani a tut,el kell engedni,ha koroz:kislany,ha fuggoleges:kisfiu.Addig kell csinalni,amig mozog a tu.Aki nem hisz benne,probalja ki,es utana johet a komment.
2010. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
cigánykártya
2010. máj. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A ingát már én is kipróbáltam (igaz saját magamnak) de nem mozdult meg...Akkor nem lesz gyerekem? :(


A cigánykártya is jó ötletnek tűnik, csak arra gyűjtenem kéne egy kis pénzt, hogy megvegyem, és nem tudom ez tanulható-e, vagy kell hozzá valami képesség.

Egy rokonunk viszont jósol, és állítólag ért is hozzá. Valamelyik nap megnézte a tenyerem, és azt mondta, hogy hosszú életű leszek, de tele lesz az életem megpróbáltatásokkal, rossz dolgokkal. Ezt valamilyen szinten nem volt nehéz kitalálni, mivel elég fiatal (20 év alatti voltam) mire mind a 2 szülőmet elveszítettem stb. Szóval nem tudom mennyire bízhatok benne. Ráadásul azt csak nem jelenti ki, hogy rövid életű leszek...

2010. máj. 16. 08:55
 16/20 A kérdező kommentje:
Ja, egyszer meg az egyik unokatestvérem elment egy jóshoz. És a családdal kapcsolatosan is kérdezett. (Mondjuk ez nem tudom mennyire megengedett, hogy egy harmadik személyről érdeklődjön) de a nő elmondta, hogy hogyan nézek ki, milyen vagyok. Annyit mondott, hogy rendben lesz az életem, nem kell ezen aggódni...
2010. máj. 16. 08:57
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem van cigánykártyám és az működik! Azoknak akik ebben nem hisznek,mondog egy példát:

Egy haverom ott vt nálunk hétvégén,jósoltunk,ő is látta,azt jósoltam magamnak h beteg leszek és kb. 2 hét múlva beteg lettem.

2010. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tudsz jósolni magadnak, én néha előveszem a Tarot paklimat, ha valamit esetleg szeretnék olyan aspektusból is látni, ami nem jutna rögtön eszembe. A legfontosabb, hogy értelmes kérdéseket tegyél fel, és lehetőségekre kérdezz rá. A "mikor fogok meghalni", "nyerek-e a lottón", "megtalálom-e azt, akivel boldog leszek" és a hasonló kérdések semmire sem vezetnek. Mivel az életedet minden pillanatban alakítod, csak olyanokra tudsz rákérdezni, hogy mit tehetnél, hogy ez és ez megtörténjen, avagy elkerülhesd. Pl "mit tehetnék, hogy egészségesebb legyek?". Mivel bármi, amihez eszközt használunk, az nem jóslás, hanem jelolvasás, ezért fontos megtanulnod megfelelően értelmezni ezeket a jeleket, lehetőleg minél kevesebb "belegondolással". Egyébként ha megpróbálsz tudatosan élni, és felelősséget vállalni minden döntésedért, a rád váró események jelentős részét úgyis tudni fogod előre (merthogy számítasz rá). Ha jóslásra/jósoltatásra adod a fejed, sose aszerint cselekedj, csak vedd be az eshetőségek közé. Alakíts ki egy szűrőt, amin csak azt engeded át, ami valóban a fejlődésedet szolgálja, hogy képes legyél teljes egészében úgy cselekedni, ami a körélményekhez mérten a legjobb.
2010. máj. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

felvilágosult korunkabn az egyház is virágzik...


Mégse cirkuszol rajta senki...

A Szcientológiaát, jehova tanúit, mormonékat stb meg se említeném...

2010. szept. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szerinted csak az ateizmus állja meg a helyét? Az is csak egy hit.
2010. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!