Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van valakinek pozitív tapaszta...

Van valakinek pozitív tapasztalata a jósokkal?

Figyelt kérdés
Tudom sokan nem hiszitek és azt is tudom rengeteg a hazug, álszent, másokat kihasználó ember ezen a területen. Én szeretnék rácáfolni erre. És bizonyítani nektek. Aki hozzám fordul segítségért ingyen jósolok neki. Tizenéves koromtól érdekelt minden, amivel kiderithetem mi az élet értelme. Ezert kezdtem kutatni minden módszer után. Tanultam grafologiát, tenyérelemzést és nem utolsó sorban asztrologiát. A jóslást mindig önmagam segítésére használtam. És mindig sikeresen. Egy ideje kiszivárgott rólam ez és sok ember fordult hozzám. A vissza jelzések is megerősítettek. Ezért irom ide ki, hátha be tudom bizonyítani, hogy nem mindenki akar átverni hiszékeny embereket, ahogy sokan ezt gondolják. Írjon aki elakadt, aki útmutatásra szorul. Áldott Húsvétot kívánok mindenkinek. Hívőknek és nem hívőknek egyaránt.:)

#bizonyíték #Jóslás müködik
2015. ápr. 5. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neked is Áldott húsvétot! Puszi.
2015. ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ozmium42 ***** válasza:
65%

"tudom rengeteg a hazug, álszent, másokat kihasználó ember ezen a területen."


Nem. A terület maga a hazug, álszent és másokat kihasználó. Ha ingyen csinálják, az csak a promóció.


"Tizenéves koromtól érdekelt minden, amivel kiderithetem mi az élet értelme. Ezert kezdtem kutatni minden módszer után. Tanultam grafologiát, tenyérelemzést és nem utolsó sorban asztrologiát."


Rossz irányban kerested. Inkább tanulj ezentúl matematikát, informatikát, fizikát, kémiát, biológiát.

2015. ápr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Több út van amin keresztül válaszokat találhatunk.Hidd el tanult ember vagyok,de nem mindig ott a válasz ahol gondolod.Sőt leginkább ott nincsenek meg a válaszok.

Tiszteletben tartom a te utadat,kérlek tartsd te is tiszteletben az enyémet.

2015. ápr. 5. 12:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ha bizonyíthatnékod van, akkor lenne itt valami. Pénteken írtam egy ZH-t, és csak valamikor hét közepe felé lesz eredmény. Pénteken van a pótlási/javítási lehetőség. Mire megtudom az eredményt már nem lesz elég időm felkészülni. Megjósolhatnád nekem a pontszámomat, ami alapján el tudnám dönteni, hogyan osszam be az időmet hétvégén.
2015. ápr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23 az jó vagy rossz?
2015. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ezoterikus dolgokban, habár szeretnék. Szóval örülnék ha bebizonyítanád, hogy én gondolkozom rosszul :)
2015. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdésre válaszolva igen, bár én pont nem kerestem jóst.


Engem érdekelne mi alapján jósolsz pontosan. Privátban mesélnél a dologról?

2015. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon bizonyitani akarsz: varok egy telefonhivast (lehet, hogy sms-t kuld majd). Ki ez az ember, akire varok es mikor hiv/ir?
2015. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nekünk van egy ismerősünk, aki jós. Már több családtagomnak és nekem is jósolt, és amelyikőnk hitt benne, annak a nagyon nagy része bejött.

De vigyázni kell, mert sok a csaló.

2015. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Sok a csaló.. de én és sok ismerősöm járt egynél az bejött. Mayer Gabi / 70 2492891 ... sokat segített és konkrét volt.

Hátha segítettem.

2016. okt. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!