Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki jósolna nekem? Hallotta...

Valaki jósolna nekem? Hallottam hogy erősen rá gondol vkire a profi jós és úgy is lehet . Vagy tisztán látó mit lát kiváncsi lennék pár jellemzô dolgot kitalálna e

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 12:22
 1/8 anonim válasza:

Én is csatlakozhatok? :)

Nekem is jósoltok?

2015. dec. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2016. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hát hadd gratuláljak neked előszőr!

Mennz a francba, valaki hogz ennyire *** h Gyakori Kérdéseken kérj vkit h josoljon neked (taps taps taps)

BAROM

*Köszönjük Emese*

2016. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Barom vagy te te sz@@@rházi magányos bunkó talán ennyire unatkozol hogy másokkal foglalkozol idióta gyökér !!!

képzeld gyökér üzenetben 3 -an is jósoltak ;) ehez mit szól genny láda ???? :) és meg is köszöntem nekik ,de én azt jósolom neked hogy te olyan ember vagy aki a kül világban mindenki átver becsap és itt éled ki az ideged másokon mert unalmas szánalmas lehet a körülötted levő dolgok....apád inkább kis széket csinált volna belőled :D :D vagy a lepedőre eresztett volna :D :D

szánalmas magányos megkeseredett flótás :D

2016. jan. 2. 05:54
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönjük Emese téma már lejárt duma KB 4-5 már :D :D ÜLLJ LE 1ES :D :D

Barátaim jót röhögtek a gyenge eresztésű szövegeden vén öreg sz@R :D Takarodj a nyugdíjas otthonba ott ad elő magad :D :D

2016. jan. 2. 06:02
 6/8 Emili ^^ válasza:
Egy ilyen kérdésen összeveszni komolyan... Google-be beírod jósok, sok oldalon lehet jósoltatni.
2016. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Jósolok én neked kedves Kérdező:

Ha hiszel az ilyesmikben, és akármi betegséget fognak jósolni neked, akkor be fogod magadnak beszélni...Ez azt fogja számodra jelenteni, hogy a jósoknak igazuk volt, holott a jósolt betegséged nagy valószínűséggel és nagyrészt a te hibád lesz, mert ha mindig ezen fogsz pánikolni, akkor előbb-utóbb az agyad el fogja hinni, tényleg beteg vagy. Majd egyszer csak meglátsz a tévében egy jóst, aki gyógyulást ígér. Felhívod, csomó hülyeséget tol a fejedbe, leveszi az állítólagos "átkokat" bla bla bla, átirányítanak ide-oda, majd hupsz, azt veszed észre, a telefonszámládról 25000 forint hiányzik. (Nem nagy szavak, a nagymamámmal ez történt, mert hisz a jósokban, felhívott egy tévés jóst, és 25000-t lenyúltak!) Rájössz, hogy ez csak a média átverése, kihasználják a placebo hatást, és a jósoltatás csak annyira volt jó, hogy megbetegedtél, és 25000 ft-tal kevesebből gazdálkodhatsz.

Viszont válaszaid alapján egyet biztosra jósolhatok: ilyen stílussal az éltben semmire nem fogod vinni! Azt hiszed most jajj de menő vagy, hogy ilyen bunkón válaszolgatsz, közben csak egy átlagosnál is rondábban beszélő valaki, feltehetően szörnyű természettel...

2016. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak azzal vagy szörnyű aki velem is az :)
2016. jan. 7. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!