Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A gelvételi eredmény jóslása?...

Ria10 kérdése:

A gelvételi eredmény jóslása? (Lent kifejtem )

Figyelt kérdés
Még csak 14 éves vagyok de én hiszek ezekben a sporituális, jóslásos, ezotériás dolgokban. Szombaton egységes központi felmérőt írok, ezért nagyon ideges vagyok emiatt. Én már februárban megtodom hogy felvettek e mert egy olyan programban vagyok benne. De én nem tudok februárig várni ezért szeretném megjósolni vagy valahogy kideríteni az a lényeg hogy tudjam a választ.

2016. jan. 13. 16:50
 1/4 Párnahuzat ***** válasza:
Egyenlőre higgy a nyelvtankönyvben és a tanulásban.
2016. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az előttem szólóhoz. Plusz még azzal megtoldanám, hogy a magyar dolgozatot feltétlenül ellenőrízd le, ne úgy, mint ezt a kérdést, mert akkor nem írtál volna ilyen hibásan. A jóslásról annyit mondanék, hogy túl fiatal vagy még. Gyereknek, ill. gyerekről nem jósolunk, mert még túl képlékeny, bizonytalan a jövője. Túl sok a bizonytalan tényező. Úgyhogy komoly, igazi jósnőt nem találsz. Aki meg jósolna, az nem az. Juss el az érettségiig, aztán ígérem kivetem azt a kártyát Neked.
2016. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A.C.A.B ***** válasza:

Ezt nem hiszem el... A vizsgakérdéseket esetleg nem jósoltattad meg? Annyira mégsem hiszel benne? Amúgy meg 50% csak az esélye, hogy a ,,jós'' eltalálja, hogy felvesznek-e. Nem kell ezért csalókhoz menni, megmondom én ingyen is, hogy felvesznek! Ha esetleg tényleg felvesznek, már el is hinnéd, hogy tudok jósolni? Mert az úgynevezett jósok sem csinálnak mást, egyszerűen csak találgatnak, vagy adnak egy kétértelmű választ. Például lehet, hogy azt mondaná, hogy mit tudom én, mondjuk nagy boldogságban lesz részed. Ezt értheted úgy, hogy felvesznek. De ha mégsem, akkor meg nem foghatod rá, hogy hazudott, mert valami jó csak történt veled, mondjuk kaptál egy jó jegyet. Tehát BÁRKI tud jósolni. Én is joslok egyet neked most:

A merkúr és a mars helyzetéből ítélve neked nagy változás fog végbemenni az életedben. Ki kell hasznalnod ezt a hónapot, mert új kapcsolatokat fogsz építeni.

Ennek természetesen a fele sem igaz, én pedig csak annyit tudok a marsról és a merkúrról, hogy a naprendszer részei. Még a hülye is képes lenne ilyen és ehhez hasonló szövegek kitalálására. A jósok csak pénzéhes csalók, akik lusták dolgozni, esetleg kevés a nyugdíjuk, vagy elmeháborodottak. Az utóbbiról jut eszembe, menj el egy szellemi fogyatékosok otthonába, szerintem biztosan sok jóssal találkoznál ott.

2016. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első, a szó, amit keresel: egyelőre. Szóval szállj magadba, és fogadd meg a tanácsodat.

Ettől függetlenül száz százalékban igazad van.

2016. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!