Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hol/hogyan képzelitek el...

Ti hol/hogyan képzelitek el magatokat 10-15 év múlva?

Figyelt kérdés
Család, munka,életstílus, stb.
2016. júl. 8. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
ja
2016. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
A III. vh. után valahol Ausztráliában keresek majd élhető környéket, növényeket fogok termelni és kengurura fogok vadászni, és nagyokat lubickolok a tengerben, lesz 3 csajom is, és benépesítjük Ausztráliát és Pápua Új-Guineát.
2016. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A föld alatt.
2016. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3 te talán igen
2016. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A reptoid invázió utáni első állam alapítójaként, a túlélők választott vezetőjeként
2016. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Cinkotán leszek egy dobozkában, egy kőlap alatt.
2016. júl. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én reális dolgokra gondoltam, hogy mi az amit megvalósítani akartok, milyen vágyaitok, álmaitok vannak. Kicsit unalmasak ezek a poénnak szánt válaszok már. Fárasztóak...
2016. júl. 9. 00:40
 8/12 anonim ***** válasza:

A kérdéssel két problémám lenne és szerintem mások is ezért viccelték el.

A kérdésben nem látok semmi ezoterikusat.

Másik hogy ilyen kérdést néha állásinterjúkon kérdeznek, de ott is bugyután hangzik.

Ha én azt írom hogy család, 2 gyerek, kutya, nagy ház, jómódú élet, siker a szakmában stb, az nem hiszem hogy mondana bármit is egy idegennek. Többnyire úgyis ez a várható válasz erre a kérdésre.

Ha meglepően és ezoterikus témába illően akarnék válaszolni, akkor azt írnám, hogy 15 év múlva egy kiborg pilótaként képzelem el magam egy Föld-Mars között ingázó menetrend szerinti űrhajó járaton.

2016. júl. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem értem a nulla százalékomat. 10-15 év múlva én már nem fogok élni. Idős ember vagyok. A kérdésre válaszoltam.
2016. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Porként, a gyerekeim örülni fognak, hogy nem élek a nyakukon, feltámadásra nem várok; sír se kell.


Addigra már rég el is felejtett mindenki. Mint már mostanra is sokan.


És ez egy halálbiztos jóslat.

2016. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!