Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Megálmodtam a török katonai...

Megálmodtam a török katonai puccsot?

Figyelt kérdés

Nem hiszek ebben a szir-szarban, hogy megálmodta, megjósolta, stb, de ezt nem hiszem el hogy véletlen lenne.

Tegnapról-mára ( azaz tegnap este, de így egyértelmű ) azt álmodtam, hogy a saját városomban vagyok a buszmegállónál. Egyszer csak katonák jelentek meg, elkezdtek minket elküldeni, mi a térre mentünk ők meg megállították a buszokat és senkit nem engedtek el ( busszal ).

A téren ( itt az önkormányzat is, nekem pedig át kell menni rajta, ha hazamegyek ) nagyobb tömeg gyűlt össze, senkit nem engedtek be az önkormányzatba, az erkélyről pedig egy katona mondta, hogy mostantól ők irányítanak, menjünk haza. Hirtelen mindenki be akart törni az épületbe, de ők a tömegbe lőttek.

A túlélők, köztük én is elmenekültek. Ezután ahogy mentem haza eljött mellettem egy tank, nagy robajjal és erre ébredtem fel.


Kb 3/3 órája keltem, reggeli közben megnéztem a híreket és ez fogad több honlap címlapján: török katonai puccs.

Ez nem lehet véletlen egybeesés, de nem is hiszem el hogy megálmodtam volna.


Szerintetek?


2016. júl. 16. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
uncsi
2016. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet véletlen. Ma éjjel több száz millió álom lehetett, a nagy számok törvénye alapján reális.
2016. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

"Kb 3/3 órája keltem"


- Vagyis 1 órája?

2016. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha ezt tegnapelőtt álmodod,még lehetett volna benne valami izgalmas. Utólag,nem annyira.
2016. júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hallottál valamit alvás közben. Esetleg nem is ezt álmodtad csak a hírek olvasása miatt írok így emlékszel.
2016. júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Az utolsó mondatban az írok feleslegesen van benne.
2016. júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A 3/3 3/4 óra akart lenni, de csinálj úgy mintha nem értenéd.


Tehát lehet hogy véletlen vagy rosszul emlékszem? Az esélye megvan, sőt nagyobb mint a megálmodós marhaságoknak. Csak nagyon furcsa volt számomra.

2016. júl. 16. 12:44
 8/14 anonim ***** válasza:

"A 3/3 3/4 óra akart lenni, de csinálj úgy mintha nem értenéd. "


- Úgy csinálok, mert tényleg nem értettem. Nem értem, miért kell felkapni a vizet, illetve rosszindulatot feltételezni.

2016. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mivel addigra már tele volt vele minden hírportál, híradó és közösségi oldal, ezért 100%, hogy ha nem is figyeltél oda, de valahol láttad vagy hallottad. Én soha nem nézek vagy olvasok híreket, mégis mindig minden a fülembe jut valahogy. Az agyad sokkal több információt tárol el, mint amennyit felfogsz belőle.
2016. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3-as én is ezt neztem
2016. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!