Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Megálmodtam a török katonai...

Megálmodtam a török katonai puccsot?

Figyelt kérdés

Nem hiszek ebben a szir-szarban, hogy megálmodta, megjósolta, stb, de ezt nem hiszem el hogy véletlen lenne.

Tegnapról-mára ( azaz tegnap este, de így egyértelmű ) azt álmodtam, hogy a saját városomban vagyok a buszmegállónál. Egyszer csak katonák jelentek meg, elkezdtek minket elküldeni, mi a térre mentünk ők meg megállították a buszokat és senkit nem engedtek el ( busszal ).

A téren ( itt az önkormányzat is, nekem pedig át kell menni rajta, ha hazamegyek ) nagyobb tömeg gyűlt össze, senkit nem engedtek be az önkormányzatba, az erkélyről pedig egy katona mondta, hogy mostantól ők irányítanak, menjünk haza. Hirtelen mindenki be akart törni az épületbe, de ők a tömegbe lőttek.

A túlélők, köztük én is elmenekültek. Ezután ahogy mentem haza eljött mellettem egy tank, nagy robajjal és erre ébredtem fel.


Kb 3/3 órája keltem, reggeli közben megnéztem a híreket és ez fogad több honlap címlapján: török katonai puccs.

Ez nem lehet véletlen egybeesés, de nem is hiszem el hogy megálmodtam volna.


Szerintetek?


2016. júl. 16. 10:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hánykor mentél aludni?
2016. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Fél 10kor. Ez miért számít?
2016. júl. 16. 16:32
 13/14 anonim ***** válasza:
Tegnap este már ezzel volt tele például a zorigó is.
2016. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Miért van az hogy a "jós álmokat" utólag írjátok ki a gyakorira? Ha rendes jós álom lenne - de hát ilyen nincs - akkor már előre leírnátok.


Egyébként sem álmodtad meg, mert nem álmodtál arról hogy török puccs lenne. Amit álmodtál az az hogy a városodban a katonaság megpuccsolta az önkormányzatot. :D A többit meg beleképzeled.

2016. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!