Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Erről az új felvételről mi a...

Erről az új felvételről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Viszonylag tiszta felvétel és nem is rossz minőségű.

Egy kisfiú készítette Franciaországban, amikor egy tetőn tartózkodott. Persze megy a vita róla mindenhol (Az érdekes, hogy CGI-t senki sem mond) , de kíváncsi vagyok a véleményekre itt is!


https://www.youtube.com/watch?v=BplVpejH41w


George Adamski



#UFO #ismeretlen repülő tárgy #földönkívüli űrhajó #katonai gép
2014. aug. 14. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Remélem az a sok fényszóró nem egy űrhajóhoz tartozik, mert a videó végén a hátsó leesett.

Vagy lehet az idegen lények rajban szeretnek repülni.


Már csak azt nem értem, miért kivilágítva próbálják elrejteni az űrhajót?

2014. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy sima világító drón. 100.000Ft értékben már egész jókat lehet kapni. [link]
2014. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem hiszem, hogy földönkívüli eredetű. Elég sokáig fennt volt az égen, még hozzá egy város felett. Ha valami.nagy dolog lett volna, akkor biztos, hogy kiküldenek.valakit, hogy nézze meg. Szerintem is valami távirányítós drón.
2014. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
Ez tudom mi egy faszi magasra spriccelt.
2014. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Sima fake is lehet, ma már minden kezdő animátor 2 perc alatt animál egy ilyet.
2014. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

- nem fake. Am bírom mikor valaki beírja hogy 2 perc alatt lehet csinálni ilyet, de még sosem tudta senki teljesíteni ;)

- nem drón ez 100%. Egyébként kicsit óriási drón lenne, ha ennyire látszódik ilyen messziről


Egyébként tudom mi, nem földönkívüli gép, csak kíváncsi voltam hányan írnak téves megoldásokat. Ebből is látszik, hogy a szkeptikusok dögivel tévedhetnek. Még várok tippeket utána elárulom :D

2014. aug. 15. 15:22
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom elhinni, hogy ez egy UFO !


-Egyszerűen túl intenzíven világít nagyon sokáig, ahhoz hogy sokan megfigyeljék, de csak egy kisfiú észlelte.


Véleményem szerint ez egy távirányítós játék video némi animációkiegészítéssel. azaz a készítője sok trükköt és hamisítási lehetőséget alkalmazott a videon.

2014. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 lőrinc3 válasza:
Történik,egy sokkal érdekesebb dolog a videó felvételen,amit 1:30-tól,lehet látni az ami számomra tette érdekessé ezt a felvételt kérlek,kedves Adamski,hogy nézd meg.
2014. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Adamski áruld el, hogy mire gondoltál, ha valóban tudod, hogy mi lehet ez!
2014. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Így nem tudom megállapítani, de az biztos, h egy egy megszervezett videó! A körülmények nagyon hihetetlenek..

Mit keres egy kis rác este a tetőn kamerával a kezében?

Hol az anya? Jó ez nem is lényeg, de pont akkor áll neki pózolni mikor ilyen helyzetben felveheti egy kölyök...

Nem rossz, ki gyanakodna egy gyerekre, h ilyet tervel ki?


Ez szerintem kamu felvétel sajnos!

2014. aug. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!