Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Előre megsejtek dolgokat, nem...

Előre megsejtek dolgokat, nem kamu! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Nagyon hülyén hangzik ez tudom, de kérlek mindenkit, hogy értsen meg, én nem viccből írtam ki ezt a kérdést, hanem mert tényleg szeretnék rá magyarázatot. Mondd, hogy egy tinilány beképzelgései, először én is ezt hittem, de már nem vagyok ebben biztos. Na tehát! Megérzek dolgokat amik nagyon hamar megtörténnek. Egyik nap a nyáron a szüleimmel utaztam autóval, és zenét hallgattam fülhallgatón. Egyszer csak bevillan a fejembe az egyik barátnőm, nem tudom miért honnan, csak úgy. és szó szerint 1-2 másodperc múlva felhívott. Oké ez csak véletlen lehet mondani, de egy jó ideje ez van. Másokkal is. Elég gyakran. Eszembe jut valaki és utána tényleg 1,2 másodperc múlva felhív rámír stb. Megérzem valami miatt csak úgy a semmiből eszembe jut, beugrik, és valami történik amihez köze van. Vagy olyan is szokott lenni, hogy valaki eszembe jut, szintén minden ok nélkül, hogy menjek fel facebookra és fent lesz. Oké ez is csak véletlen. De mindíg?? Minden nap többször, más időpontban, más valaki(mondjuk általában az a fiú szokott feltűnni így a fejemben aki tetszik) de más is. Ami még iylen furcsaság hogy szintén beugrik valaki szokás szerint a semmiből és mondjuk ott van a közelemben. Volt, hogy a fejembe ötlött hirtelen az egyik ismerősöm akivel már rég találkoztam, és egy óra múlva találkoztunk. De nem beszéltük meg, gondoltam arra, hogy ha a közelemben volt akkor talán a hangjáról kombinált az agyam, de az sem lehetett mert akkor amikor eszembe jutott ő kilometerekre volt tőlem. És ez a felbukkan aki előtte eszembe jutott gyakori. Én nem tudom miért van ez, de biztosítok mindenkit, hogy ez nem kamu. Igazat mondok, én sem értem miért van ez így. Nagyon szeretném már tudni. De csak emberekkel kapcsolatban van ez. (Mármint úgy értem, hogy nincs természet feletti erőm, hogy megjósoljam a következő földrengés időpontját vagy valami ilyesmi) de nagyon foglalkoztat, hogy mi ez. És a kérdésemre komoly válaszokat várok, mivel én is komolyan írtam ki.

2016. júl. 28. 22:06
1 2
 1/16 Ozmium42 ***** válasza:
36%

tl;dr


[link]

2016. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Ezt nevezik intuíciónak.
2016. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
ilyen nekem s van, rengetegszer, vagy is valószínű minden embernek
2016. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
0%
Nehogy ugy jarj mint a vegso allomasba
2016. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a következő avatár!
2016. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Hey!:D

Harom eve ez megy velem szinten.Nagyon szokatlan dolgokkal is..Neha elgondolkodom de nem tudatosan,majd par percel ra az van amire gondoltam,mert bevillan es vissza emlekszem.

Akaratbol nem tudom ezt csinalni de napi szinten atelem es nagyon idegesit..Es az a helyzet nallam nem csak emberekrol van szo:D


Valaki ha dob egy rendes valaszt engem is erdekelne,csak lusta volna kiirni egy ekkora szoveget.

2016. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Elozo vagyok,18/F Lemaradt..

Nagyot nem kell a dologtol varni,mert en nem hiszek semmi ilyen sz.a.r.ban sem es baromsagnak tartom az egesszet.:D

De mikor olyan szora/vagy akarmire gondolok es ket perc mulva az tortenik vagy azt mondja valaki,mondom,hogy ez meg megint mi a franc..

2016. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok néha ritkán jönnek be képek ami max 3 másodperc mulva bekövetkeznek pl a haverom jön be az ebédlöbe a tanár meg egy gyerekkel beszélget a haverom int és teljesen ugyan azt láttam az elött
2016. júl. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Antihater válasza:
Hiba a Mátrixban...
2016. júl. 29. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel nem csak én vagyok így, bár a család hülyének nézett, de akkor mégsem őrültem meg! :)
2016. júl. 29. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!