Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mik a jóslásban azok a mondato...

Mik a jóslásban azok a mondatok amiket mindenkinek lehet mondani?

Figyelt kérdés

Olyanokat keresek amiket mindenki szívesen hall, vagy mindenkire igazak. pl: "Sokszor hibáztatnak olyanért, ami nem is a te hibád", vagy "minden férfit/nőt az ujjaid köré csavarhatsz, de neked csak egy fog kelleni"

Egy kísérlethez kéne, kíváncsi vagyok hány ismerősömet győzöm meg jóslási tehetségemről. Nem akarok megsérteni senkit aki tényleg hisz az ilyesmiben.



2016. aug. 12. 16:55
 1/4 anonim válasza:
100%
"Kitartásod és szorgalmad nemsokára elnyeri gyümölcsét a munkádban", "Nemsokára akadály gördül eléd mely elsőre megrémít de utána könnyedén átíveled egy társsal", "Valaki a közeledben mély érzéseket táplál irántad, de nehezen mutatja ki, így azt hiheted nem is érdeklődik irántad. Tedd meg te az első lépést!" Igazából bármely női magazin honlapjára rá mész, azon belül is a horoszkópra, milliónyi ilyen sablon mondatot találsz. A lényeg hogy ne nevezz meg soha konkrét személyt, és ügyesen fogalmazd meg a mindennapos dolgokat amik megesnek az emberrel.
2016. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pont ilyenekre gondoltam, azóta találtam én is párat, de írjatok még, ha tudtok. Főleg olyat keresek amit férfiaknak lehet mondani, mert abból kevesebbet találtam eddig.
2016. aug. 12. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
"50 ezer forint lesz"
2016. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a kettő régebben ràm is illett..
2016. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!