Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért van az hogy félek...

Miért van az hogy félek mindentől?

Figyelt kérdés

Párommal régóta vagyunk együtt, jól is keres meglehetne mindenünk, ház,autó stb. ehelyett semmink sincs mert soha nem élünk a lehetőségekkel. Bármi történik csak rossz sül ki belőle,mi van ha nem vagyunk egymáshoz valóak,és igy csak rosszabb lesz az életünk?

Mindentől félek bármi történjék a jövőben.

Fogalmam sincs mit tegyek,nem akarok neki rosszat mi van ha én neki csak egy rossz szerencséje vagyok,és ha más nője lenne akivel jól kijön és nem veszekednek annyit már rég boldog lehetne. De ehelyett folyton csak idegeskedik, hiába gondolkozok h mit kénne tennünk hogy boldogok legyünk együtt.



2016. okt. 24. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ne félj.
2016. okt. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg a párotokkal. Ha nem tudjátok megérteni egymást és közös nevezőre jutni, akkor bizony keresni fogja a boldogságot máshol, de lehet te is. Számomra szerelemben, párkapcsolatban nincs tabu. Ha van, akkor valami hiányzik onnan. Azon kivül meg meg kell ragadni a lehetőségeket, elégedjetek meg a jóval néha a legjobb helyett. Ilyen az élet, néha nagyot kell lépni.
2016. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Élj a jelenben tervezd a jövőt!

Ráérsz majd akkor ezen agyalni, ha eljött az ideje annak is. Ha eddig megvoltatok felesleges ezen agyalni.

2016. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fish1 ***** válasza:

Ez fakadhat önbizalomhiányból is ("nem vagyok elég jó neki, mi lesz ha elvesztem, stb.). Önbizalmat sikerélményekkel szerezhetsz.

Hallottad már azt, hogy a félelem vonzza a félelem tárgyát? Szerintem ehhez nem kell semmit hozzátennem.

2016. okt. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

ezt én írtam? ... :) viccet félre téve. ez nekem is problémám volt. aztán 3 év együtt élés után odáig fajult, hogy mindenen veszekedtünk. mindenen. és végül szakítottunk. párom 4 nap múlva sírva könyörögte vissza magát, és már több mint egy hónapja próbálunk őszinték lenni. nekem ez jót tett, mert a legnagyobb félelmem vált valóra, hogy elveszítem, és tényleg megtörtént. és ezzel mintha elvágták volna. nem igazán féltékenykedek (ne mmitnha lenne mire... ) nem félek neki megmondani a véleményem, hogy nehogy megutáljon, hajlandó vagyok változtatni az életemen a kedvéért, de sokkal jobban és nyugodtabban élek mint előtte. Tudom, hogy szeret, és én is őt. nekünk is voltak közös terveink, jövőnk együtt stb. plusz sok volt a közös bennünk, ez egy jó kapcsoalt lehetett volna, ha ne ma félelemre épül. de most egy újat kezdünk ami jó.


ezzel nem azt mondom, hogy szakítsatok, mert az borzalmas. plusz most újra itthon lakom, gondolom ti is. hát nem egy élmény szétköltözni ezt megsúgom. Ezzel azt mondom, hogy erről nyíltan kell beszélnetek, ne félj. miért lenne veled eddig is már, ha nem szeretne. Ha szerinted ő olyan jó parti te meg ennyire nem, akkor miért kellene veled lennie, miért ne találna új barátnőt pikk-pakk? mert nem akar. Figyelj ezt nehéz leküzdeni, nekem nem is ment egy ilyen drasztikus lépés nélkül, de ez nem lehet neked megoldás, mert nem biztos, hogy utána minden csiribiri lesz, vagy hogy újra egymásra találtok. Nekem segített a környezetváltozás. Esetleg találj ki olyan tevékenységet, ami boldogabbá, magabiztosabbá tesz. Fontos, hogy megtaláljátok a gyökerét a félelmeidnek. Nekem abból eredt ahogyan összejöttünk. (ez hosszú sztori), találd meg neked mi okozza, esetleg mondott valamit, a munkahelyed/ iskolád negatív dolgokat sugároztak feléd, hízás, egy szeretted elvesztése, akár megcsalt, vagy valami. remélem tudtam segíteni, de ha gondolod írj privit, és akkor részletesebben is beszélhetünk ilyenekről, plusz nézd, van egy oldal, [link] ahol anonimban írhatsz egy nőnek, többször is. nekem néhány dolog kitisztult kicsit ez után.

2016. okt. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!