Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért félek mindentől?

Miért félek mindentől?

Figyelt kérdés

Azt vettem èszre magamon, hogy lassacskàn mindennap negatív gondolatok jutnak eszembe, fèlelemèrzet, szorongás.

Mindennap rettegek attól, hogy nemsokára meghalok valamibe, vagy a családom, annyira szeretek èlni, hogy fèlek mèg a gondolattól is ès nincs olyan nap, hogy ne fusson àt az agyamon.

Folyton arra gondolok, hogy előzzem meg, hogy törtènjen valami velünk, a jövőheti nyaralásunkra sem merek elmenni, mert fèlek, hogy baleset lesz vagy valami.

A páromnak nem merem elmondani, mert hülyènek nèz.


Általánosságban a sok szörnyűsègtől fèlek (baleset, betegsègek, terrortámadás stb.)

Estènkènt amikor elmegy felettünk egy repülő (közel van hozzánk a reptér), azon imádkozok, hogy repüljön el felettünk anélkül, hogy lezuhanna.

Nemtudom mikor alakult ez ki, de már kezd zavarni.

Amúgy is félős típus vagyok.

Már két napja tervezem megmondani a főnökömnek, hogy adjom szabit egy hètre, de egyszerűen nem tudom elkezdeni.


20/L


2016. júl. 22. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A világon átlagosan öt másodpercenként meghal egy gyerek.Hogy megnyugtasalak ez csak a gyerekek száma.Vedd hozzá a felnőttek átlagát is,ami összesen 107ember/perc.

Míg te írsz egy kérdést a gyakorira,addig emberek százai halnak meg a világon.Nézd meg az unicef.hu-n,vagy ahol úgy érzed hivatalos statisztikát kapsz.

Szóval a sors bármikor lecsaphat rád.

Most is....Most is....Most is..

2016. júl. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem hiszed irj privátot,és linkelem is. Ma már késő van ehhez.

Megnyugtattalak:NEM

És ez nem a fejemre esik egy repülő felállás.

Mért nem nyugtattalak meg:Azért mert nem hazudtam.

És gondold át amit írtam.

Ezek az adatok senkit nem töltenek el nyugodsággal elhiheted,de ezen normális ember nem kattog.Így te se tedd,mert belebetegedsz.És teljesűl az egyik "rémálmod".

Egy mondással itt még szólgálnák:"Mi teremtsük saját démonainkat".

És ez így is van.

2016. júl. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom ès igazad is van. :(

De egyszerűen ilyen vagyok/lettem.

Biztos a sok rèmhìr miatt vagy kitudja.

2016. júl. 22. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!