Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jósoltatni szeretnék, tudnátok...

Jósoltatni szeretnék, tudnátok ajánlani? Kérek mindenkit.

Figyelt kérdés
Jósoltatni szeretnék, de közelemben nincs olyan ember aki tudna rajtam segíteni, ha ajánlana valaki valakit, nagyon megköszönném!
2016. dec. 26. 15:25
 1/5 anonim válasza:
37%

Nekem és egy barátnőmnek egy fiatal fiú jósolt Facebook-on keresztül. Keresztlányom jósoltatott nála, eleinte szkeptikusok voltunk, úgyhogy egy olyan Facebook-ról írtunk neki, amit direkt ezért hoztunk létre. Nem volt kiírva rólunk semmi, és mindenbe beletrafált. Még a jövőt illetően is.

(Bocsi, ide akartam írni, nem privátba! :) )

2016. dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
És még annyit, hogy meglepő volt, hogy nem kért el 30-40 ezer forintot, csak 3 ezer forintot. Kb. 3 A/4-es oldalnyi lapot teleírt nekünk/rólunk.
2016. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
11%
#1 Elküldöd a facebook linkjét?
2016. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne módszereket keress. Azok másodlagosak. Nincs jelentősègük.

Ha nem tudod a kèrdèsedet konkrètan megformálni a kèpzeletedben, nem kaphatsz konkrèt választ a külvilágból. Lènyegtelen milyen tárgyat, vagy módszert alkalmazol, ha tökèletesen meg tudod jeleníteni kèpekben a kèrdèsedet, akkor a kiválasztott tárgy vagy módszer is konkrèt megbízható választ ad.

2016. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elkerhetnem en is a fiu fb linkjet? Köszönöm.
2017. dec. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!