Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Történt már valakivel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már valakivel, hogy először őrültségnek gondoltad/gondolták a tetted, de mégis érezted, hogy minden jól fog alakulni? Végül hogy alakult?

Figyelt kérdés
Eddig csak cseteltünk, még nem találkoztunk, de rögtön hozzáköltözök külföldre. Nem a párkapcsolat a cél, az új élet kezdés. Egy biztos, hogy szimpatizálunk egymással, de nem rámenős. Egymás segítségére leszünk. Aztán ha úgy ítéljük meg, hogy megérdemeljük egymást, akkor szerintem mehet a dolog.

2016. dec. 25. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok. Több, mint fél éve minden nap beszélünk, kölcsönös a vonzalom, és bár nem költözök ki hozzá, de nyáron megyek meglátogatni. Közeli ismerőseim akik tudnak róla, mind azt mondják, nem érdemes várni rá, ne hagyjam hogy hülyítsen, biztos sok mindenről hazudott mert neten bárki bármit mondhat, stb... De én úgy érzem, nekem ő a lelki társam.


Ne hallgass az ellenvéleményekre. Kimész és meglátod mi lesz, legalább nem lesz benned évekig a "Mi lett volna ha..." érzés, és ha nem is sül el jól, tanultál belőle.

2016. dec. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mióta ismeritek egymást?

Miért költözöl egybõl hozzá?

Te vagy a nő?

2016. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

igen, megismerkedés előtt nem ígérném meg, hogy hozzáköltözöm. rengeteg konflikt lehet ebből.


egyébként voltam. arab férfivel élek, a környezetem nem veszi komolyan a kapcsolatunkat.

2016. dec. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#3

Itt éltek Európában?

Miért nem veszik komolyan a kapcsolatotokat?

Nagyon érdekelne a válaszod.

2016. dec. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen, itt élünk. részben a korkülönbség miatt, részben meg szerintem azért, mert legtöbben úgy gondolják, hogy aki magyar, az magyar emberrel fogja hosszú távon megérteni magát. vagy az arabok iránti gyanakvás az oka.
2016. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hajrá. :D
2016. dec. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Fél éve, ismerős által ismertem meg.

Amikor újra összejöttem az exemmel, senkinek nem tetszett, de elfogadták mindig a döntéseimet. Nem zártam le a kapcsolatot, ezért 15 hónapig minden este kattogott az agyam, és meg nem tudtam nyitni mások felé. Szóval, amikor újra összejöttünk, csak annyit mondott barátnőm, ha jön valaki olyan, akkor legyek nyitott. Aztán megint kezdett világossá válni számomra, hogy miért nem működött akkor sem, és már elég lehetőséget adtam. Barátnőm közben szervezett egy nyaralást, ahová barátnőkkel mentünk volna, és meglátogattuk volna a srácot. Így kezdtünk el beszélgetni, ismerkedni. Aztán alábbhagytak a beszélgetések, 1 hónapig. Aztán szakítottam, fél évig bírtam, de nem a külföldön élő srác miatt. Barátnőmékhez szerettem volna kimenni dolgozni a kalandvágy miatt, de azonnal munkába kellett volna állni, és én még akkor fel sem mondtam munkahelyemen. Aztán mondta, hogy van egy másik lehetőség, ami szerinte jobb lenne. Igazából ez a lány, kerítő is volt a kapcsolatom alatt, mert látta hogy rossz hatással van rám a párom. És mindig mondta h egy kis külföld mindenkinek jót tesz, és hogy kell egy kis változás. Szóval, tudom hogy ő sosem akarna nekem rosszat. Igazából már családom is nagyon izgatott, meg már látják az emberek, hogy mi jól ellennénk. Minden ajándék, amit kaptam az úttal kapcsolatos. :) Európában, igen. Én Magyarországon. De magyar a srác is, csak sokat élt külföldön, kiskorában került ki, így a nyelvben segíteni fog.

2016. dec. 25. 12:42
 8/12 A kérdező kommentje:
Jaaa bocsi, az Európai kérdés nem ide szólt ^^ :)
2016. dec. 25. 12:43
 9/12 anonim ***** válasza:

jó nagy vargabetű lett az utolsó kommented. tehát a barátnőd bíztatásában bízol, emellett menekülnél. szerintem várj ezzel kicsit.


"a nyelvben segíteni fog"

ennyire pláne nem szolgáltatnám ki magam. nem vagyok kifejezetten paranoiás, de annyi kéne, hogy legalább a saját hivatalos ügyeidet magadnak intézd.

2016. dec. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is nagy kalandor vagyok, éltem 2 országban, és a diploma után szintén kiköltözök.(egyedül)

De! Adott ország nyelvét jól beszéltem, ebben senkire nem kellett támaszkodnom, én intéztem mindent.

Szóval ha azt írtad volna, hogy penge vagy legalább angolból, akkor sem szerencsés egy ismeretlenhez odaköltözni, ezáltal kezébe tenni a sorsodat. Nekem lett volna lehetõségem a saját pasimhoz kiköltözni, de még abban sem voltam biztos, hogy az jó ötlet lenne-e.

Ezt nem gondoltad végig szerintem.

2016. dec. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!