Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van ez a joslos musor es most...

Van ez a joslos musor es most pont ott kapcsolt be a tv es volt egy mantra amit ki kell talalni es nekem MEGVAN! Pedig eddig senkinek nem volt meg Ezt ilyenkor hivjam fol?

Figyelt kérdés

13 vagyok es enmtudom mit csinaljak apam nem engedi de en hiszek ebben mer valami penzt vonz ahouz z emberhez ki kitalalja v mi

Ilyenkor most mit csináljak?nmtom h fol kene e hivnom vagy penzlehuzas az egesz



2017. jan. 26. 10:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Szia, minden amit a Tv- ben látsz, főleg a jóslós műsorok, azok hazugságok, a pénzt a munka hozza, de ez a telefonhívás elviszi, ezek általában emelt díjas hívások, ami azt is jelentheti, hogy percenként 500 ft- ot vesz le a telefonodról, úgy hogy akár tartják a hívásod, de nem kapcsolnak be adásba.

Ezeknek a műsoroknak semmi más céljuk nincs, mint hogy eltereljék a figyelmed a fontosabb kérdésekről, magaddal kapcsolatban, mi érdekel téged, stb.. :)

Apukád okos, nem szabad felhívni, de te is okos vagy hogy kitaláltad a megoldást. Abbol a pénzből amennyibe az a hívás kerülne, inkább hivd el a barátaidat valahova, ha engedik a szülők.

Beszéljetek ezekről a Tv- ben látoható műsorokról. Én pl nem nézek tv-t, mert ártalmas, mindenkire.

Minden jót! :)

2017. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi
2017. jan. 26. 11:19
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

Az igazi varázslat az agykontrollban kell rejlenie nem egy csalásban mint EZO-tv meg Astro Show !

De ha te elakarod ba_szni a' szüleid pénzét ...

Talán megtanulsz varázsólni és akkor te mentheted meg a' bolygót ,mert nekem lehet majd nem sikerűl .

2017. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Ne dőlj be nekik, akiknek a hívását élő adásba engedik és nem találják ki, azok beépített emberek.
2017. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja ertem
2017. jan. 26. 11:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"penzt vonz ahouz z emberhez ki kitalalja v mi"

Igen ám, de ők találták ki, tehát a te pénzedet MAGUKHOZ vonzzák!

2017. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában valami olyat kell kitalálni amit jó eséllyel mindenki ki tud találni. Ezáltal sok ember hívja őket és míg a "jós" a beépített emberrel beszélget addig a betelefonálókat várakoztatja a telefonban - köztük téged is - amiért mindannyian sok pénzt fizettek, mert már a várakoztatás is ugyanannyiba kerül mintha beszélnél velük és a végén még csak nem is kapcsolnak, mert az egyik beépített ember "sikeresen megfejti" a kérdést előtted.
2017. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném ,hogy beépített emberek vannak .

Bár érdekes ,nem nagyon emlékszem olyanra ,hogy valaki szidná őket .

Kéne erről egy külön kérdés ki jutott be .

Én nagyon durván letudnám teremteni őket ,de sajnálnám rá a' pénzt .

Inkább veszek cukrot ,élesztőt ,alma van az iskolában .

Az idióta osztály társaim gúnyolódásból aprót dobálnak nekem ebből megtérűl ,lesz almabor ! Most az ágyam alatt forr és fűst ilatosítóval nyomom el az erjedés és alkohol illatot .

2017. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem hinném ,hogy beépített emberek vannak . "


Pedig de.


https://www.youtube.com/watch?v=WyYxNrZ79MA


Ezen a videón és a többi hasonló videón még nyomon is követnek néhány ilyen kamu telefonálót. Egyébként még csak nem is nagyon adnak a látszatra. "A TV ügyvédje" epizódban, ami szintén megtalálható a neten, még az is felvételre kerül, ahogy valakit percekig várakoztatnak, miközben senki nem beszél a vonalban - amúgy meg a műsorban folyó előadás nevetségesen dilettáns.


Szerintem az asztro-műsorokat tökéletesen jól lehetne használni amolyan iskolaérettségi tesztként. Mutatnak neki tíz percet egy ilyen műsorból, aztán megkérdezik tőle: "Érdemes-e betelefonálni ebbe a műsorba? Indokold meg a válaszod!". Ha megközelítőleg helyes választ tud adni a gyerek, akkor agyilag megérett az általános iskola 1. osztályára.

2017. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyu 13 èves vagy. Ne akarj hazudósoknak hinni a tv-ben. Arra pályáznka, hogy kihasználják akik hisznek nekik. Igazi tudást náluk nem találsz. Ha van benned igèny persze tudásra. Ha csak èrdekessègből nèzed, akkor javasolnèk más csatornákat merg idő elött megzápul az agyad ha folytatod.
2017. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!