Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Müller Péter Jóskönyve tényleg...

Müller Péter Jóskönyve tényleg jósol, vagy csak bebeszélem, hogy pont rám passzol, ami kijött?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 17:17
 1/8 anonim válasza:
100%

Passzolhat rád. Bár ez nem az a konkretizáló jóslás. Csak megsúgja, hogy fékezz, szabad az út, netán kanyarodj inkább.

Józan ésszel is végigkövethető minták ezek a jelek, melyek az ember, annak környezete, az természeti törvényszerqségek és a világmindenség kontextusát rendezi össze.

Ugyanakkor valamelyest tényleg köt a transzcendenshez. Logikát és természetfelettit nem választ szét. Mitöbb: egyik a másikhoz szorosan hozzátartozik. Nem kizáró tényezői egymásnak.

Miért ne passzolhatna rád? Forgasd örömmel és haszonnal ezt a könyvet. :)

2009. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jósol...kb 2 évig próbálgattam....nem téved.
2009. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Én hiszek abban, hogy magunk alakítjuk a sorsunkat. Tehát szerintem a jóslás csak akkor passzol, ha nem ismerjük a jóslatot, mert különben megpróbáljuk megváltoztatni.
2009. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%

A jóskönyv ott mutat végleges eredményt, amire nincs saját befolyásolási lehetőség.

Egyéb esetben nem végeredményt tár fel, hanem lehetőséget, de nem elképzelhetőségeket..hanem valódi kimeneteli esemény-variánsokat, illetve épp a változtató szándékot javasolja e mellet, ha az tűnik jónak, illetve felhagyást a változtatási szándékkal ha az a jobb.

2009. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Bebeszéled. A jelenség neve szubjektív megerősítés, más néven Forer-effektus.
2009. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
42%

bebebebeszél az öreg egyszer úgy betépet meg mondta a saját jövőjét

dézem: most pedig petike elmegy szarnixD

2009. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
67%
Nekem eddig mindig rávilágított a lényegre, és igazat mondott. Volt, amikor nem fogadtam meg, mert azt mondtam, á ez hülyeség, és kivétel nélkül megszívtam. Szerintem félelmetes...:)
2012. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerencsétlen
2023. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!