Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Lehetséges, hogy egy öregasszo...

Lehetséges, hogy egy öregasszony előre lát dolgokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem ismeretlenül és nem jósnő!Úgy 10 évvel ezelőtt az utcán elhaladt mellettem egy hajléktalannak tűnő,tolókocsis öregasszony és utánam szólt!(Még 20 éves sem voltam,kicsit megijedtem)Azt mondta:"Te,nem sokáig csapkodod a fejed"!-Igy szó szerint!Nem is értettem az egészet!Ma viszont eszembe jutott.Ugyanis,éppen eü.problémáim vannak,éppen kivizsgálásokra járok.Hülyeség ez?Alapból sosem hittem jóslatokban.Mit gondoltok erről?

2017. márc. 17. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizonyára tapasztalatból mondta, ahogy rádnézett. Ennyiből nehezen lehet következtetni.
2017. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Mielőbbi gyógyulást! Az lehetett 10 éve, hogy te valahogy úgy néztél rá az öregasszonyra, ami kiváltotta ezt az ijesztő reakciót belőle. Vannak "látó" emberek, de ez biztos, hogy nem az volt, nyugodj meg.
2017. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ez úgy működik, hogy ő ezt naponta 200 embernek a fejihez vágja, akinél bejön, annak majd az eszibe jut ez, a többi meg már rég elfelejtette.


Vagy fordítva: Ha valami bajod van, akkor visszaemlékezel, és sokmillió mondatból, amit életedben a fejedhez vágtak, fogsz találni ilyet is.


Eü problémái meg mindenkinek vannak, nem kell mindjárt a legrosszabbakra gondolni, kívánom a legjobbakat!

2017. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek,kicsit megnyugodtam.
2017. márc. 17. 12:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapveto emberi tulajdonsag az osszefuggesek keresese. De ne keress ott, ahol semmi osszefugges nincs. Felejtsd el, semmi jelentosege.
2017. márc. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 homo ludensz ***** válasza:
Annyi valóságalapja van amiért én is leszidom a nejemet ha megyünk és azt mondja: annak az embernek nem kellene sántítania ha egy jó csontkovács helyre tenné csípőben. Mondom téged miért zavar ki hogy megy,rázza fejét vagy bólogat stb.? Ő is másként szemléli az embereket és én is.Akinek egyszer valaki csak annyit mond hogy vigyázz mert gyenge a gyomrod az megjegyzi és 3-5 év múltán gyomorbeteg lesz. Csak azt szabad kezelni akit orvos diagnosztizált és kéri hogy ha tudsz segíts rajta de az orvos előírása mellett.
2017. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!